środa, 24 sierpnia 2022

Czas kąpieli dzieci
Czas kąpieli dzieci to jeden z ulubionych momentów całego dnia. Moi synowie uwielbiają się kąpać i potrafią siedzieć w wannie godzinami. Staram się wybierac produkty do kąpieli, które są łagodne, a jednocześnie dobrze spełniające swoje funkcje. Ja mam tak, że już kiedy moje dzieci miały kilka dni to wtedy zwracałam szczególną uwagę na kosmetyki. Wiadomo dzieci po urodzeniu mają bardzo delikatną skórę i trzeba uważać co się stosuje. Ja zawsze byłam bardzo ostrożna, nie kupowałam dyskontowych produktów bo wydawało mi się, że za niską ceną stoi niska jakość. Zresztą moje dzieci też przez kilka pierwszych miesięcy miały problemy skórne więc zależało mi na produktach jak najlepszej jakości. Kiedy już poznałam dobrą jakość nawet teraz po kilku latach bardzo lubię kupować kosmetyki z tej wyższej półki dla dzieci. 

Od kiedy pamiętam zawsze ufałam marce Mustela - mieliśmy z tej marki zarówno produkty do kąpieli jak i do codziennej pielęgnacji dziecka. Najlepszym prezentem jest nie tylko jeden produkt, ale kilka produktów z danej marki. Wtedy mamy różnorodność i czujemy taki wewnętrzny spokój jeśli chodzi o codzienną pielęgnację. Nawet teraz w łazience mamy płyn do kąpieli Mustela. Czasami jak wiecie kąpiemy dziecko codziennie, a nawet kilka razy dziennie. Zdarzają się różne przypadki ubrudzenia przy jedzeniu, ale nie tylko. Kąpiel dziecka jest bardzo ważnym rytuałem w ciągu dnia. Dzięki niej dziecko lepiej i szybciej zasypia oraz relaksuje się po całym dniu wrażeń. 
Alphanova Bebe to z kolei marka, która cechuje się dobrymi składami. Produkty tej firmy często mają w nazwie napis "BIO".  Przykładem ciekawego produktu z tej serii jest piana do kąpieli. Jest to produkt wegański, który ma co najmniej 98% składników pochodzenia naturalnego. Moje dzieci uwielbiają pianę w kąpieli. Często tą pianą pokrywają zabawki czy ściany wokół wanny. Piana zawsze musi być w wannie wtedy kąpiel zawsze jest udana. 

Warto pamiętać, że kosmetyki z wyższej półki poza swoim świetnym działaniem zwykle także są bardzo wydajne. Przekłada nam się to na tygodnie stosowania i też bardziej się nam to ostatecznie opłaca. 

My teraz po zużyciu Musteli chętnie sięgniemy po coś nowego - na przykład Alphanova Bebe. Pamiętam, że swego czasu człowiek bywa tak zmęczony całym dniem, że tylko czeka na tę kąpiel dzieci. Wtedy przychodzi czas wytchnienia - można ze spokojną głową odpocząć wyciszyć się razem z dziećmi. Jeśli jeszcze nie znacie tych kosmetyków to warto je poznać - zwłaszcza polecam zestawy gdzie mamy pełen komplet produktów. 

Wspomniane produkty można nabyć na stronie Notino   
 

7 komentarzy:

 1. Mój siostrzeniec uwielbia kąpiel z Mustela.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo lubię La Roche Posay :D

  OdpowiedzUsuń
 3. też zawsze lubiłam kosmetyki mustela

  OdpowiedzUsuń
 4. Czasami warto zainwestować w jakość, bo to sprawdza się w dłuższej perspektywie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Interesting products. Thanks for sharing.
  I invite you to visit my last post. Have a good week!

  OdpowiedzUsuń
 6. Warto polecać dobre produkty o bezpiecznych składach.
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl