niedziela, 21 sierpnia 2022

KASZTANOWY SKÓRZANY CODZIENNY PORTFEL RFID MONTREAL

KASZTANOWY SKÓRZANY CODZIENNY PORTFEL RFID MONTREAL


Przychodzi taki czas kiedy trzeba wymienić portfel na inny. Co ważne ja jestem przyzwyczajona do portfela i nie lubię zmian, ale kiedy widzę, że dany portfel się rozwala to już nie mam sentymentów. 

Tym razem moim głównym kryterium było bezpieczne zamykanie drobnych. W ostatnim portfelu marketowym drobne uciekały mi bokiem bo ta kieszonka na monety nie była zaszyta do końca. To bardzo irytujące i zawsze od tamtej pory będę zwracać na to uwagę. 


Jak widzicie wybór mój padł na mały portfelik. Wybierałam go ze strony:

OPIS: Portfel ten został wykonany z miękkiej i elastycznej prawdziwej skóry bawolej oraz oferuje mnóstwo miejsca. Skóra ma delikatnie znoszony wygląd, który dodaje jej uroku. Wbudowany bloker RFID chroni twoje karty przed elektroniczną kradzieżą.

Na zewnątrz znajdują się 3 kieszonki na karty oraz jedna kieszonka łatwego dostępu, która jest idealna na zdjęcia lub dowody tożsamości. Każda przegródka na karty może łatwo pomieścić dwie karty.

Główna, zapinana na zamek kieszonka jest podzielona i może być użyta do przechowywania banknotów lub monet. Portfel gwarantuje dostarczenie satysfakcji. Przedmiot jest dostarczany w atrakcyjnym pudełku.ID: 14039
MATERIAŁ
Prawdziwa skóra bawola
100% bawełniana wyściółka
WYMIARY
11,5 cm x 8,5 cm
Jak widzicie jest on malutki ale ma wszystko co mi było potrzebne. Jest kilka kieszonek na karty i właśnie są zapinane dwie kieszonki na monety. Kolor i wykonanie jest przepiękne. Nie ma się do czego przyczepić. W ogóle nie wiem jak wy ale ja kocham zapach skóry natyralnej jeśli chodzi o akcesoria. Mim zdaniem portfel wygląda bardzo elegancko, jednocześnie jest precyzyjnie wykonany oraz przemyślany. 
Przychodzi on w pudełeczku zatem nadaje się idealnie na prezent. Tak naprawdę taka mała forma idealnie zmieści się do każdej torebki czy też nerki. Jestem zauroczona bo wygląda pięknie. Bardzo doceniam każdy szczegół taki jak szwy, czy tekstura skóry. Jeśli szukacie czegoś podobnego to zajrzyjcie na stronę bo wybór był ciężki ale udało się w końcu wybrać dobrze. 

 

8 komentarzy:

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl