środa, 21 grudnia 2022

Pomysły na prezenty last minute - karta podarunkowa NOTINO

Pomysły na prezenty last minute - karta podarunkowa NOTINO


Pamiętam, że wiele razy zdarzyło mi się nie kupić prezentu na czas. Ogólnie zawsze wydawało mi się, że mam sporo czasu niestety czas szybko ucieka i kilka razy zdarzyło mi się nie mieć prezentu na czas. Okazuje się, że nawet z takiej sytuacji jest wyjście, ale o tym za chwilę. Jeśli zastanawialiście się wiele razy jaki prezent komuś podarowac i spędzaliście długie godziny na przeszukiwaniu internetu to mam dla Was pomysł. 

Na pewno zdarzyło się też, że dostaliście prezent, który nie do końca Wam się podobał. Przykładem mogę być nawet ja. Kiedyś dostałam bardzo drogie perfumy, które mi się nie podobały. W sumie to był dość mały problem, bo mogłm się jakoś zmusić  do używania. Niestety taki prezent z dnia na dzień stawał się coraz mniej przyjemny. Wiele bym wtedy dała, żeby dostać coś innego. Z jednej strony chciałam pokazać tej osobie, że jest mi bardzo miło i cieszę się z prezentu. Z drugiej strony niestety ten konkretny wybór produktu mnie pokonał. Okazuje się, że świetny pomysł na prezent jest dosłownie na wyciągnięcie ręki. Tym pomysłem jest karta podarunkowa

Wystarczy nabyć taką kartę i wręczyć ją bliskiej nam osobie. Wówczas ona sama może wybrać sobie prezent o jakim marzy. Może wybrać taki zapach jaki podoba jej się najbardziej. Podejmuje wtedy decyzję samodzielnie i dodatkowo sprawia sobie sama przyjemność z darmowych zakupów. W przypadku karty Notino można ją wykorzystać zarówno w sklepie internetowym jak i stacjonarnym. Jeśli nie mamy możliwości wręczenia prezentu osobiście możemy wysłać elektroniczny kupon podarunkowy na wskazany adres. Fajne jest to, że nie musimy jej wykorzystać od razu, mamy na to 12 miesięcy więc ze spokojem możemy się zastanowić i zamówić to co rzeczywiście chcemy. 

Dajcie znać co myślicie o takim prezencie. 

Wspomniane produkty można nabyć na stronie Notino   

 

5 komentarzy:

 1. Uważam, że fajnie jest dostać kartę podarunkową niż nie trafiony prezent. Z taką kartą możemy kupić co sami chcemy

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że to dobry pomysł jeśli nie wiemy co kupić.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja bardzo lubię dostawać karty podarunkowe.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja z takiego prezentu ucieszyła bym się baaardzo 🙂

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl