środa, 1 marca 2023

Jak zadbać o zęby?

 Pewnego razu przychodzi taki moment kiedy zaczynamy się interesować produktami do higieny jamy ustnej. Ja sama pamiętam jakie było moje zdziwienie jak zobaczyłam profesjonalne pasty i szczoteczki do zębów. Chodząc zawsze do tych samych sklepów miałam wrażenie, że wszędzie są te same produkty i te same marki. Okazuje się, że rynek środków do higieny jamy ustnej jest dużo większy. Oczywiście pierwszy raz z tymi lepszymi produktami zetknęłam się u dentysty, a dokładniej na usunięciu ósemki. Okazało się wtedy, że mam płukać jamę ustna odpowiednim płynem i stosowac bardzo miękką szczoteczkę. Moim oczom w gabinecie ukazała się wielka szafa z produktami, których nigdy wcześniej nie widziałam w drogeriach. Produkty profesjonalne zaczęły mi się coraz bardziej podobać. Po prostu działały lepiej i dobrze mi służyły. Ciężko mi było je kupić w lokalnych sklepach więc zaczęłam ich szukać internetowo. W ten sposób natknęłam się na stronę HelloDent

Okazuje się, że jest na niej tak duży wybór, że nie muszę już tracić czasu na chodzenie po stacjonarnych sklepach. Dużo prościej jest mi złożyć zamówienie przez internet i dzięki temu wszystko przychodzi do mnie w jednej paczce. Bardzo polecam tę formę zakupów ponieważ dzięki temu zyskujemy dużo czasu, który możemy przeznaczyć na coś innego. Na stronie możemy nabyć nawet produkty dla dzieci - wszystko jest dokładnie opisane i pokazane. Bardzo podobają mi się też zamieszczone tam artykuły edukacyjne na przykład na temat past do zębów. 

Ja ze swojej strony polecam Wam szczoteczki z miękkim włosiem - zawsze kupuję ich parę opakowań po to, żeby mieć w zapasie. W mojej łazience musi być także nitka do zębów oraz niciowykałaczki. Kiedyś nie zwracałam takiej uwagi na takie gadżety ale teraz wiem, że one bardzo usprawniają mi czyszczenie zębów i dbanie o higienę. Dodatkowo uważam, że warto mieć w pracy szczoteczkę i pastę do zębów. Jednak jak się 8 godzin pracuje w jednym pomieszczeniu gdzie też trzeba od czasu do czasu coś zjeść to jednak taki zestaw daje duży komfort. Żadna guma do żucia nie zastąpi świeżego oddechu po umyciu zębów. 

Dajcie znać jak lubicie dbać o zęby?4 komentarze:

 1. Zawsze noszę zestaw do higieny jamy ustnej w torebce.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też kupuję szczoteczki z miękkim włosiem.

  OdpowiedzUsuń
 3. Myję dwa-trzy razy dziennie, szczoteczką o miękkim włosiu.

  OdpowiedzUsuń
 4. ja wolę zostać przy tych flagowych markach więc mam szczoteczkę soniczną philips. Ząbki mam zawsze czyste bo to moja mała obsesja. Szcoteczka soniczna a zwykła to jak niebo a ziemia, do zwykłej w życiu nie wrócę.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl