niedziela, 27 sierpnia 2023

Etykiety standardowe i personalizowane

 Chciałam Wam dziś napisać o tym jak ważną rolę w biznesie pełnią etykiety. Na co dzień każdy z nas korzysta na pewno z etykiet różnego typu. Na pewno zdarzyło Wam się coś zamówić ze sklepu internetowego, może nawet sami coś wysyłaliście. Mam na myśli etykiety kurierskie. Natomiast jeśli tylko się rozejrzymi wokół nas to zdamy sobie sprawę, że etykiet jest wszędzie mnóstwo. Nie trzeba daleko chodzić wystarczy pójść do kuchni i otworzyć lodówkę czy też do łazienki. Na każdym kroku mamy produkty z etykietami i to jest bardzo ważny aspekt, który decyduje o naszym wyborze. 

Na pewno też zdarzyło Wam się spotkać etykiety lepszej i gorszej jakości - te które same się odklejały czy też takie z których napis się zamazywał. To oczywiście wszystko jest powiązane z jakością wykonania. Każdy Klient bardzo zwraca uwagę na szczegóły, kluczowa jest nie tylko estetyka ale także jakość wykonania. Wierzcie mi, że każdy z nas ma wyrobione już zdanie na temat niektórych produktów i ich wytrzymałości. 

Ja z perspektywy czasu i też mojej pracy bardzo doceniam kiedy firma dba o szczegóły. Podoba mi się jeśli dana etykieta się wyróżnia nie tylko pomysłem ale także jakością. Do dziś mam kilka pojemników ze swojego dzieciństwa przywiezionych z zagranicy. Te opakowania kojarzyły mi się ze świetną jakością wykoania całego produktu na etykiecie skończywszy. Do dziś mam kilka tych buteleczek z pięknymi etykietami - służyły one kiedyś jako skarbonki, czy miejsca na przechowywanie pamiatek. 

Etykiety czyste standardowe sama mam w domu bo nabyłam je w celu organizacji kuchni. Miałam taki pomysł, że identyczne etykiety w kształcie dymków przykleję na przyprawy i powiem szczerze, że wygląda to bardzo estetycznie i jednocześnie jest takie moje. Wiecie jak to jest kiedy szukacie gotowych napisów i nie możecie ich znaleźć bo najczęściej sprzedawane są te na sól i pieprz. Bardzo mnie cieszy szeroki wybór etykiet, które można obecnie zamówić. Jedną z takich firm jest ETYKAT

Poza czystymi etykietami można też zamówić takie personalizowane. Mają one konkretny nadruk rozmiary oraz kształty. Można też zlecić etykiety produktowe czy kody czyli krótko mówiąc wszystko to co będzie nam przydatne. Dzięki temu nie musimy się ograniczać do typowych pomysłów innych ludzi, możemy realizować nasze własne. 

Ciekawą opcją jest też uszlachetnianie etykiet czyli nakładanie lakieru złocenia czy laminowania. Dajcie znać jakie ostatnio etykiety zrobiły na Was pozytywne wrażenie :) jestem ciekawa co to było.  

Post powstał we współpracy.5 komentarzy:

  1. Też używam etykiet, aby oznaczyć pojemniki do przechowywania żywności i produktów w kuchni.

    OdpowiedzUsuń
  2. Też używam etykiet, aby oznaczyć pojemniki do przechowywania żywności i produktów w kuchni.

    OdpowiedzUsuń
  3. Takie spersonalizowane etykiety to fajny pomysł.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl