piątek, 10 listopada 2023

Jak zrobić model komórki zwierzęcej do szkołyJak zrobić model komórki zwierzęcej do szkołyModel komórki zwierzęcej syn musiał zrobić na lekcję biologii. Początkowo chciałam kupić modelinę ale okazuje się, że jest ona bardzo droga i nie wiem czy jej ilość w jednym pudełku czy by mi wystarczyła na taki model sądzę, że nie. Miły Pan w sklepie papierniczym doradził mi zakup gliny samoutwardzalnej firmy Astra. Nie jest to reklama produkty nabyłam drogą kupna. 

Masa była hermetycznie zamknięta a po wyjęciu z opakowania była plastyczna. W razie czego można dodać trochę wody. Z perspektywy czasu całkiem dobrze się z nią pracowało, kupiłam dwa opakowania, ale jedno wystarczyło w zupełności. Masa sama twardnieje i nie jest do wypiekania. Po utwardzeniu syn pomalował resztę pisakami i farbami i gotowe. 

Podoba mi się efekt tylko trzeba uważać bo to kruchy produkt. To znaczy sam z siebie się nie rozwali ale trzeba uważać i być w miarę delikatnym. Ten sposób jest w mojej opinii prosty i szybki także polecam jeśli szukacie podobnych rozwiązań.

Dajcie znać jak Wam się podoba :)
 

2 komentarze:

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl