piątek, 26 stycznia 2018

Wieszak dla dzieci - zawieszalnia


Kochani dziś chciałam Wam pokazać wieszak z ZAWIESZALNIA. Jest to model ŚLIMAK CZARNY.

OPIS: Został stworzony z myślą o dziecięcych pomieszczeniach. Projekt łączy w sobie praktyczne rozwiązanie oraz oryginalny design. Nasze wieszaki wykonujemy z trwałej blachy 1mm - cechującej się ponadprzeciętną wytrzymałością, co w połączeniu z malowaniem proszkowym - pozwoli Ci się cieszyć pięknem twojego nowego wieszaka przez wiele lat. Bardzo łatwy w montażu.

Parametry produktu:

Materiał: wysokojakościowa blacha o grubości 1 mm
Wymiary: 20 x 15 x 1,5 cm
Montaż: dwa kołki montażowe lub taśma dwustronna
Powłoka: malowanie proszkowe efekt "skórki pomarańczy"

MOJA OPINIA: Wymyśliłam sobie, że zrobimy oddzielny wieszak dla dzieci. Będzie on niżej, żeby mogły samodzielnie odwieszać kurtki. I faktycznie to bardzo dobry pomysł. Wieszak jest dość lekki, przyzwyczajona byłam do ciężkich wieszaków i sądziłam, że ten taki też będzie, ale nie.  Mimo tego jest on wg mnie bardzo porządnie wykonany, twardy niczym kamień. Na pewno nie zdoła się go zgiąć ani w rękach, ani pod ciężarem czegoś.

Wieszak prezentuje się bardzo ładnie. Ma też naklejone z jednej strony dwie taśmy do przyklejenia na ścianę. Generalnie po przyklejeniu trzymał się dzielnie, ale po kilku dniach spadł. Nie wiem czy to wina zbyt dużego obciążenia kurtkami zimowymi czy o co chodzi. W każdym razie będę musiała chyba go po prostu porządnie przymocować na haczyki. Są też inne wzory i kolory, co kto lubi.

Warto jeszcze wspomnieć, że przychodzi on bardzo ładnie zapakowany, idealny na prezent. Niby nic, ale miło jest dostać coś co daje nam wielkie pozytywne pierwsze wrażenie.

A Wam jak się podoba ?

12 komentarzy:

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl