czwartek, 7 czerwca 2018

Magazyn Świnka Peppa oraz Peppa Pig urodzinowe historie
Świnka Peppa świętuje w Polsce swoje 10 urodziny! Ja mam okazję czytać setny numer magazynu, do którego dołączono kosmetyk  OILLAN oraz świecącą opaskę Peppy.

Chciałam Wam przypomnieć, że w najlepszych sklepach kupicie gazetkę świnki Peppy. Znajdują się w niej łamigłówki, kolorowanki i historyjki wszystko powiązane z Peppą i jej rodziną.

Najbardziej nas zainteresowały właśnie kolorowanki oraz zagadki gdzie trzeba odnaleźć na rysunku wyróżnione przedmioty. Gazetka ma około 30 stron i spokojnie zajmie dziecko na kilka godzin.

Poniżej przykładowe dwie strony.


Chciałam Wam też pokazać naszą najnowszą książkę Urodzinowe Historia Peppa Pig. Jest to ogromna książka pisana dużą czcionką z równie dużymi obrazkami. Zawiera ona 10 historyjek o śwince Peppie i jej rodzinie. Poruszono w nich między innymi temat urodzin Georg'a czy też budowanie domu dla rodziny Wilków. Znajdziemy tutaj też zabawy na podwórku oraz lekcje tańca. Podoba mi się, że książeczka jest naprawdę duża i kolorowa z twardą solidną okładką. Czy ktoś jeszcze nie zna świnki Peppy ? To jedna z bajek, która jest uniwersalna dla chłopców i dziewczynek. Nasze dzieci ją uwielbiają, a magazyn jest uzupełnieniem. Dla prawdziwych fanów świnki to duża gratka. 

Znajdziecie książkę na stronie KSIĄŻECZKI BAJECZKI.
9 komentarzy:

 1. Dzieci ją uwielbiają. To prawda.

  OdpowiedzUsuń
 2. dziś na poczcie widziałam te magazyny z dołączonym kremem OILLAN :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fantastyczne te gazetki i książeczki o Peppie :) Bardzo lubimy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeden z chrześniaków uwielbia świnkę :) ale ma tylko książki :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Moja corka bardzo ja lubi :P. W sumie nie wiem dlaczego jest az tak popularna :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Moja mała Madzia uwielbia serie tego magazynu. Zabawa z tym czasopismem, kolorowanki i łamigłówki spokojnie mogą zająć dziecko faktycznie na kilka godzin. Co dziwne, nie nudzi to dzieciaków. Ja bym się zanudziła ale Madzia nie. Dzieci ją uwielbiają to prawda. Gdyby nie bajka, wieczorynka która wszystko zapoczątkowała tego hitu by nie było.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl