sobota, 30 czerwca 2018

DINOSAURS - Labirynty oraz Zadanie: Naklejanie!

Dzisiaj chciałam Wam pokazać nowości AMEET. Są to:

1. Labirynty - cofnij się w czasie o miliony lat i odkryj świat dinozaurów. Przemierzaj labirynty, badaj po drodze szczątki, odnajduj wskazówki i poznawaj mnóstwo nowych faktów.Czy uda Ci się dotrzeć do końca i zdobyć wszystkie naklejki ? Daj się ponieść przygodzie - zostań Dinodetektywem i baw się jak nigdy dotąd. 

2. Zadanie: Naklejanie! Wybierz się w podróż po fascynującej krainie dinozaurów! Dzięki tej niesamowitej książce dowiesz się, kto był królem wielkich prehistorycznych gadów, i poznasz z bliska groźnego tyranozaura. Znajdziesz tu także wiele zabawnych faktów, a dołączone naklejki pozwolą ci stworzyć wspaniałe sceny z udziałem tych fantastycznych zwierząt. 

MOJA OPINIA: Pewnie każda mama wie, że jej synek prędzej czy później zainteresuje się dinozaurami. Mnie osobiście nigdy one jakoś specjalnie nie ciekawiły, ale chłopcy mają inne zainteresowania niż dziewczynki. Pamiętam kiedyś kupiłam synkowi bluzkę z małym logo hello kitty to w ogóle nie chciał jej nosić :) Dinozaury natomiast uwielbia. Te książki poszerzą wiedzę dziecka na temat dinozaurów i pozwolą miło i produktywnie spędzić czas. 

Książki zostały przepięknie wydane, są kolorowe i porządne, na pewno na długo nam posłużą - dobry papier w przypadku książeczek dla dzieci to podstawa. W książce Zadanie: Naklejanie! znajdziemy ponad 200 naklejek. Należy używać tutaj naklejek w celu dokończenia obrazka. Dodatkowo znajdziemy tu mnóstwo faktów i ciekawostek o dinozaurach. Na końcu mamy też odpowiedzi jeśli nadmiar obrazków pomiesza nam w głowie :) dla pewności można sprawdzić co gdzie powinno się znaleźć jeśli zależy nam na dokładnym wykonaniu wszystkich zadań z książki. Książka uczy uważności, skupienia - dziecko odszukuje brakujące elementy i umieszcza je na swoim miejscu.

Labirynty to już kultowa książka, dzieci kochają labirynty, lubią sprawdzać gdzie zaprowadzi ich dana ścieżka. Trzeba precyzyjnie się poruszać po stronie i dokładnie patrzeć na każdą drogę bo można się zgubić i zdziwić. Na drodze spotkać można także wiele ciekawych rzeczy. Strony zawierają także fakty o dinozaurach. Jest to kilka prostych zdań, które inspirują i dają do myślenia oczywiście poszerzając naszą wiedzę. Co ja najbardziej lubię w Labiryntach to fakt, że zajmują one dziecko na dobrych kilka / kilkanaście minut. Dla rodzica to nieoceniona zaleta. 

Znacie te książeczki ?

  


9 komentarzy:

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl