sobota, 16 lutego 2019

Garnier Color Sensation 111 srebrny super jasny blondDziś kolejny post z farbowaniem moich włosów. Tym razem Garnier Color Sensation 111 srebrny super jasny blond.  Jak widzicie kupiłam farbę w bardzo dobrej cenie więc żal nie skorzystać. Niestety na obietnicach się skończyło bo farba a właściwie krem koloryzujący dość przeciętnie wypadł porównując go z innymi. Pierwsze zdjęcie poniżej prezentuje efekt przed i wyszły te moje włosy tutaj zaskakująco dobrze.

Niestety na żywo odrost wyglądał znacznie gorzej, dodatkowo zaostrzyło mi się łzs skóry głowy - im większe odrosty tym częściej przetłuszcza mi się skóra głowy. Kiedy rozjaśniam włosy i są one już u nasady bardziej "przesuszone" to moja skóra głowy ma się lepiej. Takie przynajmniej mam wrażenie bo dzieje się to za każdym razem.
Farba przychodzi do nas w prostym opakowaniu bez żadnych bajerów, ale przecież nie to jest najważniejsze. Niestety kolor, który wyszedł może nie jest zły, ale wierzcie mi, że znam farby, które dają w warunkach domowych ładniejszy blond. Jak widzicie na ostatnim zdjęciu po około tygodniu mam już malutki odrost bo oczywiście nie zrobiłam zdjęcia od razu po ufarbowaniu i wysuszeniu :) Nie jest to najgorsza farba bo typowej żółci kurczakowej nie robi, ale srebrnego efektu też tutaj nie ma co szukać. Nie wrócę do tej konkretnej wersji na pewno.   
10 komentarzy:

 1. Ja w życiu tylko raz farbowałam włosy i na razie nie planuję kolejnych :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja już na szczęście nie farbuję włosów.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja muszę zacząć farbować, ale marzy mi się sombre.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja włosów już od dawna nie farbuję. Mój kolor to nie blond, ale nie podoba mi się kolor po farbie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nigdy nie farbowałam włosów, więc temat takich produktów jest mi obcy :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Niestety z drogeryjnymi blondami jest taki problem, że raczej nigdy nie wyjdą takie jakie byśmy oczekiwały - takie w każdym razie ja mam z nimi doświadczenia. Jeśli sięgałam po blondy to tylko po farby typowo fryzjerskie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Coś mi się wydaje że trzeba dłużej trzymać farbę na włosach
  To będzie lepszy efekt

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl