środa, 27 lutego 2019

Nowości dla dzieci - Peppa Pig, Zwierzątkowe Zabawy i PJ Masks


Książeczki dla dzieci to coś co często pozwala nam znaleźć 5 minut dla siebie. Tym razem chciałam Wam pokazać nowości, które już są w wielu dobrych sklepach do kupienia.

Wszelkie pozycje dla dzieci o tej tematyce możecie zamówić też na stronie KSIĄŻECZKI BAJECZKI.

Pierwsza to nieśmiertelna Peppa pig czyli książeczka z naklejkami w której jest mnóstwo ciekawych zadań do wykonania. To część Herbatka u Peppy. Zaczynamy od podpisania się i przechodzimy do zadania polegającego na odszukaniu naklejek i przyklejeniu ich w odpowiednie miejsca na stronach. Następnie mamy labirynt, musimy też policzyć ile razy na stronie pojawił się grzybek czy łabędź. Na kolejnych stronach mamy propozycję wymowy trudniejszych słów co powiem szczerze bardzo mi się podoba. Oczywiście mamy rysunki, które trzeba głośno nazwać. Mamy też świnkę do pokolorowania i kilka innych zadań rozwijających - m.in wycinanie nożyczkami.

Następna książeczka to PJMASKA Sowella i Błyskawica -
Romeo ma nową maszynę! Za jej pomocą usuwa z książek historie i zastępuje je własnymi zdjęciami. Czy Pidżamersom uda się ocalić ulubiony komiks Sowelli o Błyskawicy oraz inne książki? Książeczka dość cienka ale to dobrze bo dziecko może ją zabrać w podróż do swojego plecaka. Dla fanów tych bohaterów to strzał w dziesiątkę.

Ostatnia pozycja to Zwierzakowe zabawy - Animal Club Zwierzakowe zabawy Poznaj niezwykle interesujący świat zwierząt o odkryj ich tajemnice. W środku znajdziesz zadania, labirynty, zgadywanki, kolorowanki, łączenie kropek, pisanie po śladzie, naklejki i mnóstwo zabawy. Tutaj urzekły nas przepiękne naklejki, które trzeba przykleić ale nie tylko - książeczka zawiera też labirynty, zadania polegające na odszukaniu różnic między obrazkami oraz na znalezieniu po kilka przedmiotów z konkretnego koloru.

Znacie te książeczki ? Jeśli nie warto je nabyć dla dziecka.

4 komentarze:

  1. Piękne wydanie tych książeczek, na pewno przyciągnie uwagę dziecka. 😊

    OdpowiedzUsuń
  2. Zwierzakowe zabawy fajne, nie znałam :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Świnkę Peppę kochają dzieci w różnym wieku - nie tylko maluchy..bo jej się nie da nielubić :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl