środa, 20 lutego 2019

KONKURS - wygraj matę do zabawy z funkcją kojca „Piraci” Canpol babies

REGULAMIN:
1. Organizatorem konkursu jest blog: MADZIAKOWO. Sponsorem nagrody jest firma: Canpol Babies.
2. Nagrodą w konkursie jest mata do zabawy z funkcją kojca „Piraci” Canpol babies.
3. Konkurs trwa od 20.02.2019 do 6.03.2019 (zgłoszenia przyjmowane są do godziny 23:59).
4. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na blogu pod postem konkursowym oraz na Fanpage MADZIAKOWO w ciągu 7 dni od jego zakończenia. Po ogłoszeniu wyników wytypowane osoby zobligowane są do przesłania danych adresowych w przeciągu 3 dni od ogłoszenia wyników. W przypadku nie przesłania danych adresowych w wyżej wymienionym terminie, typowany jest kolejny zwycięzca na tych samych zasadach. 
5. Temat konkursu: "Co powinna mieć Twoja wymarzona mata do zabawy dla dziecka? Do opinii możesz dodać też tematyczne zdjęcie ale nie jest to warunek niezbędny, w tym celu podaję maila rossnett2@tlen.pl"
*Wybierzemy jedną odpowiedź, która zostanie nagrodzona.
6. Wygrywa 1 osoba. Pracę wybiera komisja w składzie dwuosobowym: ja Madziakowo oraz mąż -  POWODZENIA! Jeden zwyciezca dostanie jedną matę. 
7. Jedna osoba może przesłać 1 zgłoszenie! Praca zgłoszona, nie powinna być już nagrodzona w innym konkursie.
8. Nagroda wysyłana jest tylko na terenie Polski bezpośrednio od Producenta marki Canpol Babies. Wszelki kontakt proszę kierować do Organizatora konkursu: (Madziakowo) rossnett2@tlen.pl
9. Serwis Facebook zwolniony jest z pełnej odpowiedzialności co do przebiegu konkursu. Promocja nie jest w żaden sposób sponsorowana, popierana ani przeprowadzana przez serwis Facebook ani z nim związana.
10. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny. Będzie mi miło jeśli udostępnicie konkurs na swoim Facebooku.
11. Dane oraz informacje dostarczone przez Uczestników konkursu będą wykorzystane na potrzeby konkursu (m.in. ogłoszenie wyników, dostarczenie nagrody). Tym samym Uczestnik akceptuje rozporządzenie RODO na potrzeby konkursu.
12. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatora oraz firmę Canpol I Sp. z o.o. SKA ich danych osobowych na potrzeby organizacji konkursu i wysyłki nagród. Dane uzyskane w związku z organizacją konkursu będę wykorzystywane zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2002.101.926 ze zm.)
13. W celu odebrania nagrody Uczestnik zobowiązany jest do przesłania danych ( adres, imię i nazwisko, adres mailowy i numer telefonu) do wysyłki Organizatorowi konkursu, w celu przekazania ich Sponsorowi.
14. Konkurs nie jest loterią promocyjną w rozumieniu art. 2 ust. 1 pkt. 9 Ustawy o grach i zakładach wzajemnych z dnia 12.10.1992 r. (Dz. U. z 2004r., Nr 4, poz. 27, z późn. zm.) i nie podlega regułom zawartym w ww. ustawie, rozporządzeniach wykonawczych do tej ustawy.
15. Organizator ma prawo zmienić warunki regulaminu przed wcześniejszym poinformowaniu Uczestników o dokonanej zmianie.
16. Uczestnik przystępując do konkursu wyraża zgodę na upublicznienie jego pracy konkursowej.
17.
 Uczestnik przystępując do konkursu jednoznacznie wyraża zgodę i oświadcza o zapoznaniu się jak i  zaakceptowaniu regulaminu konkursu.
18. Z konkursu wyłączone są osoby spokrewnione z organizatorem konkursu (członkowie rodziny).
19.  Organizator ma prawo do zmiany regulaminu, po wcześniejszym poinformowaniu Uczestników konkursu.

Informacje o przetwarzaniu danych 
(według rozporządzenia z 25 maja o ochronie danych osobowych (RODO)
 1. Administratorem strony jak i osobą przetwarzającą Pani/a danych osobowych jest blogerka Madziakowo (Organizator konkursu), e-mail: rossnett2@tlen.pl oraz marka Canpol babies (Sponsor konkursu).
 2. Dane będą przetwarzane w celu wyłonienia zwycięzców, przyznania nagród, jak i ich wysyłki.
 3. Dane mogą być udostępniane (imię + nazwisko+ praca konkursowa) na blogu i Fanpage Madziakowo, w celu prawidłowej realizacji konkursu- według regulaminu.
 4. Dane zwycięzców (adres, imię i nazwisko, adres mailowy i numer telefonu) będą przechowywane przez Organizatora, w celu realizacji nagród .
 5. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 6. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofanie. Skorzystanie  prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody. 
 7. Pełen regulamin Blogosfery Canpol babies (Regulamin).
Dziękuję za udział w konkursie, wkrótce kolejny więc bądźcie czujni. Nagrodę zdobywa:

wawrzyniaka@tlen.pl : 
Pierwsze dziecko to oczko w naszej głowie, staraliśmy się o cud kilkanaście miesięcy. Jestesmy wdzieczni za to co się wydarzyło, chcemy dać z siebie maksymalna ilosc milosci, dobroci i to na co nas stać. Nasza wymarzona mata jest pełna ciepla, milosci i dobrych wspolnych chwil. Częstuje nimi kazdego dnia nie zważając na pogodę i smutną minę. Z tak fajną matą dzien płynie radosnie, a oczy same latają po cudownych kolorach. Niebieskie fale kołyszą do snu po upojnej pelnej energii zabawie. Raczki próbuja złapać cudowności, słodkie fałdki przemierzają każdy centymetr pokonując własne możliwości. Moc wrażeń i emocji ! Chwytam, próbuję siadać, próbuję stać - tyle etapów jest przed nami pełnych oczekiwań i radości. Mata będzie uczestniczyć nam z każdym dniu, wyjeździe czy spacerze - dumnie otulać nasz jedyny cud miłości. 


GRATULUJĘ!!!

15 komentarzy:

 1. Ale fajna, jednak u Nas już nie ten etap :) a sama mata mało i krótko służyła dziewczynkom.

  OdpowiedzUsuń
 2. Życzę wszystkim powodzenia w konkursie..Moja córka jest już zdecydowanie "za dorosła" na takie rzeczy, ale pamiętam, że jako maluszek bardzo lubiła wspólne zabawy na macie.

  OdpowiedzUsuń
 3. komentarz z maila Katarzyna El: Mata powinna być ani nie za miękka ani nie za twarda żeby dziecku było wygodnie i bezpiecznie. Kolory powinny przykuwać wzrok dziecka. Powinna mieć dużo ciekawych zawieszek które zachęcają do aktywności, być wielofunkcyjna dostosowana do potrzeb rozwoju dziecka, takim małym placem zabaw

  OdpowiedzUsuń
 4. Idealna mata do zabawy dla dziecka to taka,
  nie byle jaka.
  Kolorami serce dziecka skrada,
  na zabawę bez końca na pewno się na da.
  To tu coś zagra, tam zaszeleści,
  a co jeszcze? To się w głowie nie pomieści.
  Na pałąku mnóstwo zabawek ma,
  z nudą dziecka radę sobie da.
  Dziecko sama zabawi
  i mu ogromną radość sprawi.
  Jest mięciutka,
  nie za długa, nie za krótka.
  Gdy dziecko z niej wypada sygnał ostrzegawczy daje,
  ona przyjacielem dziecka się staje.
  A może i dziecko i do snu ukołysze,
  ja na wszechstronne wykorzystanie maty liczę.
  A może by tak jeszcze dwustronna ona była,
  żeby nam się tak nie znudziła?
  Idealna mata,
  na której poleży dziecko, mama i tata!

  OdpowiedzUsuń
 5. Mata powinna być przede wszystkim wygodna i bezpieczna dla Waszego maluszka. Ani za twarda ani za miękka. Elementy w niej zawarte nie mogą stanowić zagrożenia życia dla dziecka. Nie powinna mieć nic co maluszek mógłby połknąć ( zakrztusić się), w co mógłby się zawinąć ( udusić się ). Miejsce do zabawy jak sama nazwa wskazuje jest przeznaczone do rozrywki i rozwoju dziecka. Maluch musi czuć się tam dobrze – atrakcyjna, bezpieczna przestrzeń gdzie wszelkie ruchy maluszka nie są skrępowane.

  OdpowiedzUsuń
 6. odpowiedz wyslana na maila przez Katarzyne El Mata powinna być ani nie za miękka ani nie za twarda żeby dziecku było wygodnie i bezpiecznie. Kolory powinny przykuwać wzrok dziecka. Powinna mieć dużo ciekawych zawieszek które zachęcają do aktywności, być wielofunkcyjna dostosowana do potrzeb rozwoju dziecka, takim małym placem zabaw

  OdpowiedzUsuń
 7. Mata jak sama nazwa wskazuje jest zabawką edukacyjną, powinna pobudzać zmysły maluszka i od samego początku Go kształtować. Kolorowe zabawki które koordynują wzrok, dźwięki które są wydawana przez niektóre z Nich pobudzają zmysł słuchu, tekstura zabawek- najlepiej żeby była różnorodna aby maluszek mógł poznawać nie tylko różne kształty ale również różne powierzchnie: miękkie, chropowate, puszyste, gładkie... Wszystkie tego typu akcesoria będą zachęcać malucha do aktywności. Ale przede wszystkim musi być bezpieczna dla maluszka, w końcu to na niej maluszek będzie spędzał dużą część czasu!

  OdpowiedzUsuń
 8. Moja wymarzona mata powinna mieć przede wszystkim certyfikaty, że jest bezpieczna dla mojego dziecka. Wykonana z nie toksycznych materiałów i posiadająca bezpieczne elementy. Powinna mieć odpowiednią grubość, aby tworzyła warstwę izolacyjną, by mój maluszek nie zmarznął. Podłoże maty powinno także amortyzować ewentualne upadki, gdy szkrab stanie się bardziej mobilny i aktywniej zacznie poznawać świat. Pałąki i zabawki powinny być umieszczone na odpowiedniej wysokości, by poprawnie wzmacniać mięśnie maluszka i zachęcać go do gimnastyki. Chciałabym, aby mata posiadała elementy piszczące oraz szeleszczące, miała różne faktury by stymulować wszystkie zmysły synka. Zabawki powinny być umieszczone zarówno na pałąkach, jak i na dole, by zachęcić maluszka do leżenia na brzuszku. Na dole pałąka powinno być umieszczone bezpieczne lusterko, synek mógłby się w nim przeglądać i robić śmieszne minki. Bardzo dobrze, gdyby posiadała pozytywkę, najlepiej ze światełkami które mój synek uwielbia. Każda zabawka powinna być inna, jedna grzechocząca, inna piszcząca, pluszowe, plastikowe i z gumy. Na dole mogłaby mieć poukrywane różne rzeczy, np. kieszonkę gdzie byłaby schowana zabawka oraz ruchomą klapkę, by można było bawić się w „a kuku”. Chciałabym, aby mata umożliwiła mojemu dziecku odkryć jak najwięcej rzeczy. Powinna posiadać funkcje kojca, wtedy mogłabym np. szybko skorzystać z toalety, bez obawy, że synek zawędruje tam, gdzie nie powinien. Dzięki podnoszonym boczkom mogłabym wrzucić do środka piłeczki i tym samym wywołać ogromny uśmiech na twarzy maluszka. Powinna być na tyle duża, by mogła służyć jako miejsce do nauki turlania, a także bym mogła położyć się obok i przeczytać synkowi książkę bądź zaśpiewać piosenkę. Idealna mata wykonana powinna być z materiału odpornego na plamy, najlepiej jakby miała właściwości wodoodporne. Dobrze by było, gdyby rosła wraz z dzieckiem, ruchome pałąki a także opcja całkowicie bez pałąków. Na drugiej stronie mogłaby mieć wzór ulic, wtedy synek gdy będzie starszy mógłby bawić się autkami, a ja nie martwiłabym się, że będzie mu zimno. W wakacje mogłabym ją spakować do torebki i służyłaby nam jako koc do zabawy na świeżym powietrzu. Idealna mata pomogłaby mi w opiece nad moim skarbem a jego stymulowała do prawidłowego rozwoju i zachęcała do poznawania świata wszystkimi zmysłami. Idealna mata to taka, na której będzie słychać śmiech mojego dziecka.

  OdpowiedzUsuń
 9. Jako młody tata, obeznany w temacie,
  Wypowiedzieć się chcę, o takiej macie,
  Która ideałem pozostaje dla maluszka,
  Od pierwszych chwil wyjścia z brzuszka.

  A co musi mieć ? Nie wiele potrzebuje,
  Niech wyobraźnie maluszka wykreuje,
  W zabawie rozwija zdolności ruchowe,
  Wyznacza kształty dla ciekawości nowe.

  Miękka i wygodna, by leżeć się chciało,
  Oraz bezpieczna, jakby tego było mało,
  Musi posiadać pałąki a na nim zabawki,
  Taki ideał potrzebny jest, do wyprawki.

  Dla dziecka zabawy, wymarzona mata,
  I niech dziecina ciekawa będzie świata,
  A który w kolorach przedstawi zabawa,
  Bo mata dla dziecka to genialna sprawa.

  Hmm, przyznać muszę kojec zaciekawił,
  I dodatek do maty euforię mą wyprawił,
  Więc i ta funkcja w macie mile widziana,
  By zabawa udana trwała od samego rana.

  Nie może zabraknąć macie poręczności,
  By nie zajmowała miejsca, pośród gości,
  I zmieściła się zawsze, gdy podróż czeka,
  Niech super zabawa policzki aż wypieka.

  Oraz na dodatek w zabawkach piszczałki,
  By rozradowane pozostawały oczne gałki,
  Nic dodać nic ująć taka mata wymarzona,
  Aby ma dziecina bezpiecznie była ułożona.

  Tata poszukujący ideału,
  Arkadiusz Wantuch

  OdpowiedzUsuń
 10. [W]itam z uśmiechem, nad wszystko zachwyty,
  [Y]y, bo ideał w macie, przeze mnie już odkryty,
  [M]a miękkie podłoże, lecz nie takie całkowicie,
  [A] także kolory kontrastowe jakie wymarzycie.
  [R]ozmiar standardowy, by poręczna pozostała,
  [Z] pałąkami rzecz jasna, aby dziecinka oglądała,
  [O]dpowiednie mocowania dla bezpieczeństwa,
  [N]atomiast obramowanie wokół dla maleństwa.
  [A] na dodatek musi być składana, by chować z wieczora i wyciągać z rana !

  [M]imo przebytej drogi, dopiero teraz odkryłam,
  [A] to wszystko dzięki Canpol ! Ideał zobaczyłam,
  [T]o właśnie mata Canpol Babies tak zszokowała,
  [A]trakcyjny wygląd, by dziecina bawić się gdzie miała.

  [D]odatek piszczałki, urzekł mnie aż niesamowicie,
  [O]to wymarzona mata ! PIRACI jak się przyjrzycie.

  [Z]abawki na zawieszce, łapać można je rączkami,
  [A] rewelacyjne jest to że dzieciaki bawią się sami,
  [B]o właśnie funkcja kojca idealną zmianą zostaje,
  [A] dziecko, bezpieczne na macie wciąż pozostaje.
  [W]rażanie także sprawia jego funkcja rozkładania,
  [Y]yy, wszak mata idealna może być też do spania.

  [D]ługo myślałam i muszę przyznać natomiast rację,
  [L]iczne kształty i kolory zapewniają dziecku atrakcje,
  [A] jestem pewna swego wyboru, Wymarzona aż do oporu!

  [D]dziecko to dar, a który pielęgnować tak trzeba,
  [Z]asada to powszechna, bo gdy zajdzie potrzeba,
  [I]nteligencję dziecka rozwijać można też na macie,
  [E]fekt taki: dziecko śmiejące i gaworzące, to znacie !
  [C]óż mogę dodać, mata musi wyobraźnie zbudzić,
  [K]ażdego dziecka i nigdy zapału nie może studzić,
  [A] na dodatek przyjazna maluchowi, podbijać świat z wymarzoną matą jesteśmy gotowi !

  Wymarzona mata, choć tylko widziana na papierze,
  Kiedyś to właśnie nasz dom, dla maluszka wybierze,
  Przekonamy się czy skryty ideał w Canpol pomieszkuje,
  W macie PIRACI, bo ona świetnie się tak prezentuje !

  OdpowiedzUsuń
 11. z maila wawrzyniaka@tlen.pl :
  Pierwsze dziecko to oczko w naszej głowie, staraliśmy się o cud kilkanaście miesięcy. Jestesmy wdzieczni za to co się wydarzyło, chcemy dać z siebie maksymalna ilosc milosci, dobroci i to na co nas stać. Nasza wymarzona mata jest pełna ciepla, milosci i dobrych wspolnych chwil. Częstuje nimi kazdego dnia nie zważając na pogodę i smutną minę. Z tak fajną matą dzien płynie radosnie, a oczy same latają po cudownych kolorach. Niebieskie fale kołyszą do snu po upojnej pelnej energii zabawie. Raczki próbuja złapać cudowności, słodkie fałdki przemierzają każdy centymetr pokonując własne możliwości. Moc wrażeń i emocji ! Chwytam, próbuję siadać, próbuję stać - tyle etapów jest przed nami pełnych oczekiwań i radości. Mata będzie uczestniczyć nam z każdym dniu, wyjeździe czy spacerze - dumnie otulać nasz jedyny cud miłości. 

  OdpowiedzUsuń
 12. Marzy mi się mata wygodna, na której będę mógł szaleć do woli, musi być duża i miękka, mięciutka, do spania w sam raz. A gdy zbudzę się już to chciałbym się bawić, i bawić, więc musi mieć dużo zabawek do zabawy, kolorowych, i piszczących, dzwoniących i grających, szeleszczących może także, jak się uda to szumiących. By niebieska była, kolorowa, bardzo dobrze wykonana, mocna, wytrzymała, by do prania w pralce się nadawała, by mama dużo pracy przy jej czyszczeniu nie miała. - Nikoś 10 miesięcy <3 FB lubię, post udostępniam jako Katarzyna Maria Kaczmarkiewicz. Gram dla Nikosia <3

  OdpowiedzUsuń
 13. z maila Moja wymarzona mata to mięciutka, z dużą ilością zabaweczek, piszczałek, misków najlepiej ręcznie robionych, duzych i kolorowych by zainteresowały maluszka. Dobrze żeby miała wysokie brzegi by maluszek nie sturlał się z niej na podłogę. Fajnie gdyby była w niej melodyjka i różne przyciski dla małych rączek. Tutaj dołączam zdjęcie mojego prototypu idealnej maty którą wykonałam z kartonu, materiału minky, kolorowego papieru oraz zawieszki wykonałam z filcu.
  Zgłasza Magdalena W

  OdpowiedzUsuń
 14. z maila Kiedy pierwszy raz 12 lat temu zostałam mamą,
  najczęściej z synkiem,mąż pracujący zostawiał mnie samą!
  Rozkładałam koc na dywanie i ulubione maskotki,
  i na nim leżakował i bawił się mój synuś słodki ;)
  Zawsze musiałam byc blisko niego,
  moment i juz sturlał się na podłogę z niego!
  Nie znałam takiego wynalazku jak mata,
  teraz kiedy mam córeczkę,marzę o niej,musze ją mieć,nie ma bata!
  Fantastyczna sprawa kochani rodzice,
  nie wiem czy Wy to samo co ja widzicie,
  jakie piękne żywe kolory ta mata ma,
  ile radości maleństwu da!
  Najważniejsze,że jest w pełni bezpieczna dla mego maleństwa,
  które kocham wręcz do szaleństwa!!!
  Pałąk ze zwierzątkami zaciekawi do wyciagania rączek,
  a to dopiero zalet początek,
  kolorowy środek zachęci do obracania na brzuszek,
  oj jak smieje się nasz maluszek,
  może się bezpiecznie przewracać,bawić,a nawet próbować zjeść,
  zawsze ją można do pralki wsadzić ,wyprać i już czysta jest!
  Mozna ją ze sobą na wakacje wozić,
  a nawet do parku na piknik z nią chodzić!
  Lekka,poręczna to same zalety,
  kto widzi wady,z zazdrości plecie bzdety!
  Jak maluszek podrośnie może służyć jako kojec do zabawy,
  nie tylko,dziecko zmęczone zaśnie,niech w nim śpi,nie ma sprawy!
  JUz nie trzeba się martwić,że dziecko nam się na podłogę wykręci,
  można postawić w kuchni i spokojnie ugotować obiad jak są chęci,
  lub pomalutku delektować się obok gorącą kawa,
  patrząc i podziwiając maluszka w macie zajętego zabawą!
  A wieczorem można ją wykorzystać na kosz na zabawki,
  sprzątanie jest koszmarem dla padniętej matki :)
  Podsumowując dla mnie mata jest genialnym wynalazkiem,
  kupując dla córeczki wybrałam firmę Canpol nie przypadkiem,
  wiem ,że jest najlepsza na świecie,
  w trosce o bezpieczenstwo,higienę,artykuły i zabawki,ale to wszyscy wiecie!
  Mata daje mamie chwilę wytchnienia,
  a dziecku radość i szerokie możliwości bezpiecznego się bawienia!
  Idealna,bajeczna i ponadczasowa-na długo okres służy,
  oj nie ma w niej płaczu ani żadnej nudy!
  Kto twierdzi,że mata to kit,
  na wychowaniu dzieci nie zna się nic ;)
  Katarzyna Wi

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl