piątek, 17 maja 2019

ALEXANDER - Mały Konstruktor Junior – Wyścigówka


Dziś chciałam Wam pokazać bardzo fajną zabawkę dla dzieci powyżej 4 roku życia. To
Mały Konstruktor Junior – Wyścigówka

OPIS: Ponadczasowa zabawka do samodzielnego montażu skierowana do dzieci w wieku od 4 lat. Zestaw składa się z drewnianych deseczek z dziurkami oraz kolorowych śrubek i łączników z tworzywa. Duże rozmiary elementów oraz uproszczona konstrukcja sprawiają, że dzieci już od najmłodszych lat mogą próbować sił w składaniu pierwszych pojazdów. Zabawka jest trwała i po złożeniu pojazd może służyć do dalszej zabawy. Zestaw wyposażony jest w narzędzia idealnie dopasowane do małych rączek, dzięki którym malec może wielokrotnie skręcać i rozkręcać konstrukcję. Zabawka wspaniale wpływa na rozwój motoryki małej, rozwija cierpliwość oraz stymuluje wyobraźnię. Doskonale wspomaga naukę kolorów oraz liczenia. Wyjątkowa estetyka produktu i jakość wykonania umilają zabawę. 
MOJA OPINIA: Jest to zabawka, która pozwoli dziecku samemu lub z naszą pomocą - zbudować auto. W opakowaniu mamy instrukcję gdzie krok po kroku jest pokazane jak to zrobić. Elementy są drewniane oraz plastikowe. Samo auto po złożeniu jest bardzo dobrej jakości, ma duże koła, które poruszają się bardzo szybko i sprawnie. Faktycznie to wyścigówka bo potrafi bardzo szybko jeździć na gumowych oponach. 

 Instrukcja jest świetnie napisana obrazowo wszystko widać jaką śrubkę gdzie mamy umieścić, dawno nie widziałam tak czytelnej instrukcji obsługi. W zestawie jest także klucz oraz śrubokręt do skręcania całej konstrukcji. Elementy są w różnych kolorach dzięki temu dziecko utrwala też segregowanie poszczególnych kolorów i części, trzeba być skupionym, żeby nic nie zginęło. To też bardzo cenna umiejętność.   

Zabawka umożliwia też modyfikowanie konstrukcji oraz przede wszystkim uczy samodzielności. Krok po kroku dziecko może przez długi okres czasu zająć się czymś, skupić i jednocześnie mieć potem satysfakcję z wykonanego własnymi rękami pojazdu. 

W ofercie są też inne pojazdy i już właśnie myślę nad następnym, bo dźwig też jest nam niezbędnie potrzebny :)


8 komentarzy:

 1. Zabawa na wiele wiele godzin:)

  OdpowiedzUsuń
 2. super zabawka, już samo układanie jest fajną zabawą ale też wymagającą

  OdpowiedzUsuń
 3. Fantastyczna sprawa. My mamy Konstruktora 8+ i mój najmłodszy synek (3 latka) też chce składać, ale mu jeszcze nie idzie. A ten zestaw, który chyba by mu podpasował :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow..Ale świetny jest ten zestaw. Chlopcy zapewne będą takim zachwyceni :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mamy i również polecamy!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl