wtorek, 21 stycznia 2020

kasetony podświetlane


Dziś chciałam zwrócić Waszą uwagę na kasetony podświetlane. Początkowo kojarzyły mi się one z podświetleniem numerów w domu, ale technologia idzie do przodu. Teraz można nabyć takie kasetony, które są jednocześnie reklamą firmy.

Kasetony świetlne są bardziej zaawansowaną wersją tradycyjnego kasetonu reklamowego. Ich sekret tkwi w diodach LED. Jak sami wiecie tego rodzaju reklama jest świetnie widoczna w każdych warunkach pogodowych nawet w nocy. Są one zasilane od wewnątrz i pięknie prezentują się w każdej przestrzeni. 

Dodatkowo taka forma reklamy nie jest nachalna, nie razi po oczach i nie oślepia. Przyjemnie kojarzy się z daną firmą dając poczucie profesjonalizmu. 

Używane w kasetonach diody LED nie wymagają częstych wymian są też oszczędne i nie wymagają dużych nakładów kosztów. 

Co najważniejsze dany szyld podświetlany jest równomiernie, możemy nawet ustawić godziny w jakich ma być włączony. 

W zależności od wymiarów możemy na takim kasetonie umieścić różnej długości napis, dopasować go do kształtu i wielkości. Wiele profesjonalnych firm oferuje bezpłatną wycenę. 

Warto przemyśleć co ma się znaleźć na takim kasetonie, czy ma być to tylko nazwa firmy czy może dodatkowe informacje. Można dobrać czcionkę zgodnie z naszym gustem i oczekiwaniami. 

Bardzo mi się podoba taka forma reklamy, bez rozdawania ulotek. Wygląda to ładnie, estetycznie, bez zbędnego kiczu. Takie kasetony można nabyć w różnych wymiarach, kolorach tak naprawdę sami decydujemy jaki ma być wymiar i za jaką cenę zamawiamy taki kaseton. 

Teraz w moim mieście jest ich całkiem sporo przyznam, że wyglądają bardzo dobrze w przestrzeni miejskiej, wyróżniają się wśród innych sklepów i firm. warto wybrać najlepsze rozwiązanie dla swojej firmy i postawić na jej dobrą rozpoznawalność. 

Widzieliście gdzieś takie kasetony ?   

9 komentarzy:

 1. Nie zwróciłam uwagi ile takich jest w moim mie.ście ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Some can look really good in the house :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Na pewno taki rodzaj reklamy zwróci uwagę otoczenia. 😊

  OdpowiedzUsuń
 4. to prawda śa one lepsza alternatywą niż bilbordy czy plakaty relakmowe, mi s eto podoba i tak calkiem sporo w moim otoczeniu kasetonów:D

  OdpowiedzUsuń
 5. ja uwielbiam takie gadżety, mieszkaniu mam mnóstwo źródeł światła

  OdpowiedzUsuń
 6. O tak są teraz bardzo popularne! ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie słyszałam o takim produkcie, cały czas wymyślają nowe, innowacyjne rozwiązania...

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl