poniedziałek, 18 stycznia 2021

IKEA HACK TORARED - modyfikacja klosza IKEA

IKEA HACK TORARED


Dziś chciałam Wam pokazać małą zmianę lampy, a właściwie klosza IKEA. Często boimy się zmian jednak warto zaryzykować. 

W naszej kuchni wisiał Klosz z IKEA taki najtańszy. Natomiast zawsze marzył mi się wiklinowy klosz. Ceny takich kloszy oscylują 100-200 zł. Postanowiłam na spokojnie poczekać i nie kupować nowego. Nie jest to produkt bardzo potrzebny. Stary sprawdzał się dobrze był plastikowy, zwykły. 

Pewnego dnia będąc w IKEA odwiedziłam mój ulubiony dział sprzedaży okazyjnej. Był tam wiklinowy klosz z nieco naderwanym dołem. Przeceniony w związku z tym z 80 zł na 20 zł. Postanowiłam go wziąć bo od razu wpadł mi pomysł do głowy jak sobie poradzić z tym naderwaniem. Stwierdziłam, że po prostu obetnę naderwany dół i klosz będzie w idealnym stanie z tym, że nie tak długi. To  akurat mi odpowiadało bo klosze te są faktycznie długie. 

Wystarczyło tylko zdjąć stary biały klosz i założyć nowy ten wiklinowy po obcięciu. Mnie się bardzo podoba i cieszę się, że tanim kosztem mam coś co chodziło mi po głowie już od dawna. 

Może to nie jest jakiś wielki wyczyn ale warto modyfikować rzeczy, a nawet jak się zepsują to nie trzeba ich wyrzucać. Można dać im drugie życie dzięki drobnej modyfikacji. 

Poniżej stary klosz.


www.ikea.com
 

11 komentarzy:

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl