piątek, 15 stycznia 2021

Kosmoliski - Marcinowski Marek

Kosmoliski - Marcinowski MarekUwielbiam wspierać polskich autorów tworzących bajki. To jest dla mnie najwyższy poziom wyobraźni. Bardzo doceniam każdą osobą, która swoją wiedzą chce pomóc rodzicom w rozwijaniu edukacyjnym dzieci. 

OPIS: Piżamka jest? Gotowi do snu? Super! Kosmoliski zakręcą srebrnymi ogonami, aż posypie się gwiezdny pył, a wtedy zabiorą Was w kosmos na nieziemską przygodę.

Kosmoliski zabierają Sarę i Krzysia w podróż po Układzie Słonecznym. Dołączysz do nich?
MOJA OPINIA: Książka jest przede wszystkim pięknie wydana, twarda okładka i śliskie ładne kartki. Jakościowo wygląda to bardzo dobrze. Sami wiecie jak jest z dziećmi - lubią same oglądać, kartkować. Wiąże się to zwykle ze zniszczeniem. Tutaj raczej nie ma takiej opcji bo kartki są solidne. Jeśli chodzi o samą opowieść to jest bardzo edukacyjna. 

Autor opowiada o przygodach kosmolisków z planetami. Opisana jest każda planeta ale nie tylko - mamy też sporo wiadomości o słońcu czy księżycu czy planetoidach. Może za pierwszym razem nie zapamięta się tych wszystkich cech planet, ale każde czytanie uczy czegoś nowego. Piękne ilustracje pomagają zapamiętać jeszcze więcej. Na końcu książki mamy pytania dodatkowe dotyczące treści oraz ilustracje obrazujące planety i wszystko inne rozłożone w kosmosie.  

Piękne i wartościowa książka dla każdego dziecka. Serdecznie polecam każdemu nawet osobom, które szukają prezentu dla dzieci. 

 

10 komentarzy:

 1. Ta książeczka jest świetna. Pięknie wydana. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale piekne graficzki. Slicznoe wyglada ta ksiazka.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale świetna książeczka, bardzo ładne ilustracje;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgadzam się, że to wartościowa książka dla dzieci. I idealny pomysł na prezent.

  OdpowiedzUsuń
 5. Kosmos to bardzo ciekawa tematyka dla maluchów. Jak byłam mała także ją bardzo lubiłam. Do tego ujęła mnie piękna szata graficzna

  OdpowiedzUsuń
 6. To coś, co zdecydowanie przypadnie do gustu mojemu juniorowi :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciekawie wygląda ta książeczka. Mój syn uwielbia gwiazdy i opowieści o kosmosie.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl