sobota, 16 stycznia 2021

Nowości IKEA

Kilka nowości z IKEA dajcie znać czy coś Wam się spodobało. 

Chciałam Wam jeszcze pokazać bardzo ciekawą stronę zawierającą produkty oparte na klasycznej kostce rubika. To zabawka, którą mam wrażenie, że każdy miał w swoim domu ale wiele osób o niej zapomniało. U nas była ona zawsze i to minimum jedna. Pamiętam jak mój brat ją układał. Ja zawsze miałam wrażenie, że to bardzo trudne. Chociaż pewnie wątpliwości wynikały też z mojego młodego wieku. Tak naprawdę to zabawka, która wciąga - kiedy złapiemy bakcyla to nie ma już dla nas innej gry.

Przez lata taka kostka zyskała wiele nowych odsłon. Bardzo ciekawa propozycja od GAN, kostki mogą mieć różny układ na przykład mogą być o układzie 3x3x3. Jak na pewno wiecie takiego typu gra rozwija logiczne myślenie. Przykładowa Kostka Gans wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa. Rozmiar jej  pozytywnie wpływają na jakość użytkowania i prędkość działania. Kostki obecne są znacznie lepiej dopracowane manualnie. Na przyjemność z układania pozytywnie wpływają też kolory użyte na ściankach. Każda Kostka jest niezawodna i dostarcza wiele radości nie tylko dzieciom ale też rodzicom. Kostka posiada certyfikat CE. 

Jak zobaczyłam ile teraz jest kostek to byłam totalnie w szoku. Kostki chodzą bardzo płynnie, nawet widziałam wiele razy jak dzieci układają je na czas. Oczywiście kiedy ktoś ułoży standardową kostkę to może zamówić sobie inną o układzie na przykład 4 x 4 czy 3 x 3. Każde takie ćwiczenie niesamowicie rozwija. Ja jestem pod ogromnym wrażeniem tych produktów. Zwłaszcza w obecnych czasach kiedy dzieci interesuje głównie telewizor i szklane ekrany taka zabawka to coś genialnego.  Ciekawa jestem czy macie w domu kostkę rubika i czy wiedzieliście o różnych jej wersjach.

Poniżej zerknijcie na ciekawe inspiracje.

gan cube Jak zerkniecie na stronę to zobaczycie, że poza standardową kostką są także inne kształty, na przykład trójkąt czy piramida. Warto przejrzeć dostępne kategorie i kliknąć także na bestsellery. Co ciekawe technologia oparta jest też na magnesach system ten daje wiele możliwości i modyfikacji. 

Jeśli jeszcze nie znacie takich nowości to zachęcam spojrzeć  - człowiek w natłoku informacji często omija ciekawe gadżety, a szkoda. 

Dajcie znać czy słyszeliście o Gan cube ? 
10 komentarzy:

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl