niedziela, 21 marca 2021

Nowości wydawnicze - L.O.L. Surprise i 44 CatsDziś nowości wydawnicze L.O.L.  i 44 cats i od razu zaczynam :)

L.O.L. Surprise! Zadania do ścierania. Cuda-wianki

Dzięki ścieralnemu flamastrowi zabawa z L.O.L. Surprise! nigdy się nie kończy!
W tej książce będziesz tworzyć, projektować i rysować, a gdy użyjesz gąbki, będziesz mogła tworzyć, projektować i rysować od nowa. Kosmos, co nie?! Psiapsiółki ze wszystkich klubów życzą ci czadowej zabawy!

Książeczka ma śliskie kartki załączono też ścieralny pisak więc łatwo można jej użyć wiele razy. Jeśli chodzi o zawartość to mamy tutaj zadania do narysowania - trzeba uzupełnić pola liczbami, lub narysowac konkretną rzecz, mamy też labirynt. Sporo kreatywnych zadań w oparciu o ulubione laleczki. 


44 Cats Poznaj czwórkę najsłodszych i najbardziej rozśpiewanych kotków w okolicy! Zajrzyj do książki i rzuć się w wir przygód razem z Lampo, Milady, Klopsikiem i Pilou oraz ich puszystymi przyjaciółmi.

Tutaj na środku mamy naklejki - zadania to pokolorować obrazki, policzyć planety, uzupełnić niebo, pokonać labirynt, znaleźć różnice itd. Kociaki śpiewają i sporo jest zadań opartych na muzyce właśnie :) Urocza gazetka dla dzieci pięknie wydana. 


L.O.L. Surprise! To Ja Naklejam. Szalejesz Mała!

Kolorowy magazyn z dużą dawką świetnej zabawy w klimacie L.O.L. W środku znajdziemy wspaniałe naklejki, wciągające zabawy, fantastyczne labirynty i mnóstwo ciekawostek. Sympatyczne i zwariowane postaci zapraszają na wspólną przygodę.

Tutaj mamy naprawdę sporo naklejek do przyklejenia, mamy tutaj sporo labiryntów, quizów do rozwiązania, trzeba opisać poszczególne dziewczyny, opowiedzieć na pytania, jest też łączenie kropek i wykreślanka. To naprawdę gruba gazetka jest dużdo do zrobienia. 

Ostatnia pozycja to Słodkie, stylowe i wyjątkowe -  mamy tu labirynt do pokonania, za pomocą naklejek można wyczarować ulubione stylizacje, pokolorować ulubione laleczki czy też prawidłowo zaznaczyć prawdę i fałsza. Muszę też wspomnieć o świetnej grze, która oparta jest na szukaniu ubrań o konkretnej fakturze na przykład coś błyszczącego, coś w groszki, coś miłego w dotyku itd. 
Wszelkie pozycje dla dzieci o tej tematyce możecie zamówić też na stronie KSIĄŻECZKI BAJECZKI. 

10 komentarzy:

 1. Te bajki nie są naszymi ulubionymi.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale ładnie wyglądają. Lubię takie książeczki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajne rozwiązanie aby umilić czas najmłodszym :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna jest ta seria ze zmywalnym pisakiem. Idealne do ćwiczeń małej rączki :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mój syn miałaby zajęcie na jakiś czas.

  OdpowiedzUsuń
 6. Coś fajnego. Muszę zerknąć na te stronkę. Mam maniaka och lol... Hihi

  OdpowiedzUsuń
 7. Witam serdecznie ♡
  Fajne te książeczki, aż żałuję że trochę z nich wyrosłam :D Naprawdę fajne propozycje wydawnicze i myślę, że taka mała literatura to zawsze kupa śmiechu i zabawy :)
  Pozdrawiam cieplutko ♡

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl