piątek, 12 marca 2021

Wakacyjny salon z Poster Store

 

Dziś chciałam Wam zaproponować pomysł, który przyszedł mi do głowy w związku z obecną sytuacją. Na wyjazdy raczej nie ma co liczyć, lepiej nie nastawiać się specjalnie bo jak wiemy ośrodki mogą być zamknięte. Postanowiłam więc zrobić sobie wakacyjny salon. Z pomocą przyszły mi owe plakaty na Posterstore.pl.

Uczucie zmęczenia oraz niepewność sprawiły, że chciałam zmienić wnętrze. Dodatkowo brakowało mi kojących widoków takich, które będą mnie uspokajały sprawiały, że psychicznie mogę odpocząć. Postawiłam więc na plakaty z widokami krajobrazów. Piękne drzewa i inne widoki, które wołają mnie dosłownie i sprawiają, że czuję się spokojna. Dodatkowo bardzo uspokajają mnie kolory ziemi - ciepłe beże i zgaszone pomarańcze -coś pięknego się tworzy z takiego połączenia. 

Obrazy do salonu to coś co bardzo uzależnia. Kiedy już macie jeden obraz pragniecie zamówić drugi, potem trzeci. Potem zdajecie sobie sprawę, że świetnym pomysłem byłyby nowe plakaty. Od razu na sercu jest weselej bo zmiany cieszą, a piękne widoki nadają charakteru wnętrzu. Każdy kto przychodzi w gości jest zachwycony bo czegoś takiego u nikogo nie widział. U nas już kilka osób spisywało nawet konkretne nazwy, robiło zdjęcia. To jest dekoracja, która podąża za nami i naszymi pomysłami. 

W poster Store znajdziesz plakaty nie tylko takie, które mi się podobają, kategorii jest sporo. Ostatnio modny jest styl skandynawski - prócz wyboru ramek możesz też się zainspirować. Jeśli podoba Ci się jeden plakat ale nie wiesz z jakimi innymi wyglądałby dobrze - można podpatrzeć inspiracje a stronie. 

Papier użyty do plakatów jest najwyższej jakości - mam kilka poprzednich i w miarę upływu lat nic się z nimi nie dzieje. Dodatkowo co wtorek firma prezentuje nowości czyli nową kolekcję, która zaskoczy nie jedną osobę. Ostatnio z okazji dnia kobiet pojawiło się parę plakatów, na które mam wielką chrapkę. 

Jak widzicie w moim salonie nastał już spokój i harmonia, uzyskałam go dzięki nowym plakatom. Jeśli chcecie zmienić coś u siebie warto wziąć pod uwagę plakaty. 
Mam dla Was rabat obniżający wartość koszyka 

z kodem madziakowo35 - macie 35% rabatu 

na plakaty z wył. kategorii Selection, 

ważny do 13 kwietnia do północy

12 komentarzy:

 1. Takie obrazy faktycznie działają kojąco na nerwy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Takie wyciszające te grafiki. Popatrzę co jeszcze oferują. Dzięki za rabat.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładne plakaty wybrałaś. Poprawiają nastrój.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładne, ale chyba też dużo uroku dodają te ramki, są na prawdę ładne.
  Pozdrawiam : )

  OdpowiedzUsuń
 5. Lubię plakaty z tego sklepu :)

  OdpowiedzUsuń
 6. cudownie wygląda ta ściana, piękne grafiki wybrałaś, uwielbiam posterstore, sama mam dzięki nim przytulne gniazdko

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo ładne obrazki wybrałaś. Ja u siebie wolę zdjęcia. Też przyrody, ale dodatkowo przywołują jeszcze wspomnienia z konkretnych wyjazdów.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl