czwartek, 25 marca 2021

Nowości wydawnicze - Peppa i Psi PatrolDziś nowości wydawnicze ulubionych gazetek. 

W magicznym świecie Peppy - Kolorowa książeczka z przygodami sympatycznej świnki Peppy i jej przyjaciół, bohaterów popularnej kreskówki. Peppa bez wychodzenia z domu potrafi przeżyć magiczne chwile. W książce znajdziecie ciekawe zadania logiczne i kolorowanki, które rozwijają wyobraźnię dziecka. Do tego medal z wizerunkiem Peppy przebranej za wróżkę - można go przymocować do ulubionej rzeczy i nosić!

Mamy tu mnóstwo zadań takich jak - zabawa w cienie, znajdź różnice między obrazkami, odszukaj na obrazku konkretne przedmioty, narysuj kim chcesz zostać. 

Cały dzień z Peppą - Trzy, dwa, jeden start! W najnowszej serii czekają na małych czytelników niesamowite aktywności, fantastyczne labirynty oraz 200 kolorowych naklejek. Do dzieła, wspaniała zabawa z sympatycznymi postaciami nie ma końca.

W książeczce jest 200 naklejek. I są na nich wszysct bohaterowie - w tej gazetce peppa uczy sprzątać i segregować śmieci, pokazuje jak zrobić piracki statek z kartonu po mleku, jest też trochę o łodziach i morzu. Bardzo gruba gazetka z mnóstwem inspiracji!


Psi patrol. Zadania do ścierania. Dinoakcja
Kolorowa książeczka dla fanów Psiego Patrolu z dużą porcją ciekawych i pouczających zadań logicznych. Można je rozwiązywać wielokrotnie za pomocą dołączonego, zmywalnego flamastra. Wystarczy użyć gąbki na końcu skuwki.Przenieście się z sympatycznymi psiakami do niezwykłego świata dinozaurów!

Mamy tu do przebycia labirynty, trzeba połączyć kropki, znaleźć róznice między obrazkami, zabawa w cienie i mnóstwo innych różnorodnych zadań. Dołączony zmywalny pisak to genialne rozwiązanie dla dzieci.

Świnka Peppa. Ogródek Peppy (ze zmywalnym flamastrem)
Świnka tak bardzo polubiła liczenie, że liczy wszędzie, nawet podczas zabawy w ogrodzie. Przyłącz się do niej i licz razem z nią. Kolorowa książeczka zachęci dzieci do trenowania umiejętności plastycznych. W środku znajdziesz dużą porcję ciekawych i zabawnych zadań. Można je rozwiązywać wielokrotnie, wystarczy użyć zmywalnego flamastra.

Ta książeczka jest genialna fla fanów ogródka i sadzenia roślin. Jestem zachwycona ile można się z niej nauczyć. Mnóstwo roślin i upraw, narzędzia do upraw itd. 
Psi Patrol. To ja naklejam. Gotowi do zabawy?

Fani ekipy na 102, Świnki Peppy i L.O.L. Surprise jesteście gotowi na zabawy z ulubionymi bohaterami i naklejkami? Trzy, dwa, jedenstart! W najnowszej serii czekają niesamowite aktywności, fantastyczne labirynty oraz 200 kolorowych naklejek. Do dzieła, wspaniała zabawa z sympatycznymi postaciami nie ma końca!

Tu też mamy sporo naklejek fajnie jest móc je wykorzystać. Jeśli chodzi o zadania to mamy kolorowanie, pokonywanie labiryntu, grę w literki, a nawet psią figurkę do sklejenia. 


Psi Patrol Ekipa na 102! Przygoda i zabawa z pieskami


Seria książek dla najmłodszych fanów bajki Psi patrol. Ekipa na 102!. Rezolutne szczenięta Marshall, Rubble, Chase, Rocky, Zuma i Skye oraz dziesięcioletni chłopiec Ryder nigdy nie odmówią pomocy potrzebującym i zawsze gotowi są stawić czoła zagrożeniom. W każdym tomie na małych czytelników czekają zagadki, łamigłówki oraz kolorowanki z ulubionymi bohaterami w roli głównej. Do każdego numeru dołączone są wyjątkowe naklejki.

Bardzo podoba mi się tu gra planszowa :) do tego mamy sporo wyzwań a nawet odznakę do pokolorowania. Jeśli masz kłopoty dzwoń po pieski !
Wszelkie pozycje dla dzieci o tej tematyce możecie zamówić też na stronie KSIĄŻECZKI BAJECZKI. 

9 komentarzy:

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl