czwartek, 9 września 2021

Czy warto kupić stojaki na ubrania

 W wieku ponad 30 at dorobiłam się dwóch stojaków na ubrania. Kiedyś wydawało mi się, że są one potrzebne sklepom ale jednak nie. 

Moja historia sięga jeszcze czasów studiów kiedy to zaczęłam namiętnie kupować rzeczy w lumpeksach i nie tylko. Wiecie jak to jest człowiek chciał w końcu założyć coś innego. Kiedy mieszkałam w małym miasteczku z rodzicami tam nie było dużo sklepów. Nie miałam wyboru a też większe miasto było położone ponad 30 km dalej więc rzadko kto tam jeździł. Było to bardzo rzadko praktykowane żeby tam jechać na shopping. Kiedy w końcu trafiłam do Poznania na studia i zobaczyłam ogrom możliwości odzieżowych  to nie było już odwrotu. Zaczęłam poznawać nowe sieciówki, nowe lumpeksy kupowałam coraz więcej ubrań. Tak naprawdę wiele lat przenosiłam się na czarno - miałam bluzy z ulubionym zespołem metalowym z przodu. Dopiero po jakimś czasie stwierdziłam, że już tego dość i poraz zacząć ubierać kolory. 

Z perspektywy czasu uzbierało mi się bardzo dużo ubrań. Część z nich zaczęlam wystawiać na sprzedaż bo były w bardzo dobrym stanie więc żal wyrzucić. Przed wystawieniem trzeba wyprasować tylko co dalej? Wkładane rzeczy do pojemników gdzie miały czekać na sprzedaż od nowa się gniotły i cała moja praca szła na marne. Mało tego często nie mogłam danej rzeczy znaleźć. W tym natłoku i ścisku robił się bałagan. Pewnego dnia stwierdziłam, że kupię stojak na ubrania. To właśnie był strzał w dziesiątkę! Dlaczego? Dlatego, że krótko od pierwszego zakupu nabyłam kolejny stojak. Wreszcie wszystko zaczęło mieć ręce i nogi. Uprasowane ubrania wieszałam na wieszaki i dalej na stojak. Ubrania na nim wyglądają świetnie idodatkowo nie gniotą się i są gotowe w każdej chwili żeby je ubrać lub wysłać do kogoś po sprzedaży.

Co dla mnie było ważne to jakość wykonania.  Stojak taki musi być porządnie zrobiony, musi być stabilny i bezpieczny. Dodatkowym atutem jest dla mnie łatwe jego składanie i rozkładanie. Świetną opcją są kółeczka, dzięki którym stojak możemy sobie przemieszczać w różne miejsca. Stojaki mogą być pojedyncze czyli z jednym relingiem lub z dwoma. Te relingi często można też wydłużyć. Mnie osobiście bardzo też przydaje się kiedy stojak ma półkę na dole. Można na nią postawić kartony z butami czy inne rzeczy, które nie wymają wieszania. 

Kupując taki stojak warto znaleźć stronę, gdzie wybór będzie duży. Ja mogę polecić sklep https://wyposazamysklepy.pl/stojaki-stendery-sklepowe-odziezowe 

O innym wyposażeniu garderoby można poczytać więcej tutaj https://www.abm.com.pl/wyposazenie-garderoby

Z perspektywy czasu te dwa stojaki, które mam to był mój najlepszy zakup. Zastanawiałam się na d nimi długo całkowicie niepotrzebnie. Dzięki nim mam porządek, a rzeczy się nie gniotąi zawsze wyglądają dobrze. Jeśli zastanawialiście się nad takimi stojakami to warto je kupić jak najszybciej, ułatwi Wam to życie na co dzień. 

9 komentarzy:

 1. Ja właśnie myślę o takich stojakach bo już nie mieszczę się z ubraniami.

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne, ale nie mam na nie miejsca.

  OdpowiedzUsuń
 3. Moja bratowa ma stojak i kiedyś zastanawiał po co je to, teraz już wiem że to rzecz przydatna.

  OdpowiedzUsuń
 4. Piekna, większa garderoba to moje małe marzenie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Stojak to świetna sprawa, ale trzeba mieć miejsce, w którym można go wkomponować. Ja niestety na czas remontu się dorobiłam takiego wieszaka, a teraz mi zagradza przestrzeń. Ale gdybym miała miejsce na dużą garderobę, to na bank bym wykorzystała :)

  OdpowiedzUsuń
 6. These are nice, I like the idea of them :-D

  OdpowiedzUsuń
 7. bardzo podobają mi się takie stojaki:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl