poniedziałek, 20 września 2021

Pudełko na koperty ślubne

 Ślub to bardzo wyjątkowy dzień w życiu każdego człowieka. To pewne, ze będziemy go wspominać przez całe życie. Z tego względu zawsze zastanawiamy się co zrobić, żeby ten dzień był jak najbardziej wyjątkowy. 

Za moich czasów nie było tyle świetnych pomysłów jakie są obecnie. Jak sobie pomyśle o organizacji to było wszystko na szybko - byle wyrobić się w terminie przed konkretna zaklepana data. Oczywiście nie obyło się bez wpadek, które mam wrażenie, ze zawsze są tylko raz mniejsze lub wieksze. 

Będąc ostatnio na weselu pozazdrościłam niemalże parze młodej świetnych rozwiązań. 

Bardzo spodobało mi się pudełko na koperty ślubne. Niby nic takiego ale jest to bardzo praktyczny przedmiot. Ja pamietam, ze koperty trzymała moja mama i generalnie nic się jej nie mieściło w dłoniach bo i kwiaty i różne inne rzeczy trzeba było ogarnąć. Potem cześć kopert była zniszczona pogięta i krótko mówiąc po przejściach. 

Takie gotowe pudełko to bardzo elegancki gadżet. Tez wręczanie koperty do reki może być nieco krępujące. Tutaj mamy dyskretna opcje schowania kopert w pudełku. Wszystko mamy w jednym miejscu - nic się nie gniecie i nie niszczy. 

Takie pudełko może mieć przeróżny wygląd i wykończenie - może być surowe i proste - zrobione z drewna bez żadnego malowania. Może tez być pomalowane z pięknym wzorem z przodu. Wzorów jest mnóstwo wiec każdy znajdzie coś dla siebie. 

Mam wrażenie, ze tutaj tez można się wykazać artystycznie - wkładając odrobine serca i uwagi można wzruszyć nie jedna osobę. 

Jak wiecie para młoda nie zawsze prosi o koperty z życzeniami - teraz bardzo fajnym pomysłem są tez rzeczy na cele charytatywne czyli zeszyty, książki, materiały biurowe czy wpłaty na konkretna fundacje. 

Bardzo podobają mi sie nadruki z prostym przekazem ale tez piękne wiersze czy cytaty o milosci. Takie pudełko to jest Swietna pamiątka. 

https://puzzle4u.pl/akcesoria-slubne/pudelko-na-koperty-slubne

Jak widzicie wybór jest spory dodatkowo postawiono tutaj tez na personalizację - można dodać własny tekst lub tylko imiona Nowożeńców. Mamy szeroki wachlarz mozliwosci. Pudełko przychodzi do nas zapakowane na płasko - jest łatwe w złożeniu i nie wymaga klejenia. 

Co sądzicie o takich pudełkach? Dajcie znać czy takie mieliście a jeśli nie to jakie byście wybrali pudełko ?

8 komentarzy:

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl