niedziela, 5 września 2021

Eleganckie białe kwiaty na plakatach w salonie

 Białe kwiaty chodziły mi po głowie już parę dobrych miesięcy. Jak wiecie lubię botaniczne dekoracje ale zwykle nie są one w zielonych odcieniach tylko raczej w beżowo-różowo jasnych. Tym razem zależało mi na czymś prostym, wręcz minimalistycznym ale efektownym. Postanowiłam więc zrobić sobie kwiecisty salon. Z pomocą przyszły mi owe plakaty na Posterstore.pl.


Obrazy do salonu to coś co zawsze robi wrażenie. Kiedy ktoś wchodzi do pomieszczenia od razu zwraca uwagę na obrazy i platakty. Dzięki nim można ukryć brzydką brudną ścianę, tak jak ja to zrobiłam. Ale nie mówcie nikomu bo to mój mały sekret :). 

Tym razem postawiłam na białe kwiaty oraz coś o czym myślałam już od dawna czyli  Passe-partout chodzi o białe tło, które otacza plakat. Pozwala na skupieniu uwagi na tym co chcemy wyeksponować.

Jak wiecie mam plakaty tej firmy od wielu lat i tak naprawdę nic się z nimi nie dzieje na przesrzeni czasu. Papier użyty do plakatów jest najwyższej jakości -świetnie oddane są kolory i szczegóły. Nawet przy wielkich gabarytach plakatu czy wielkich ramkach wszystko jest wykonane świetnie. 

Swego czasu miałam ramki innej firmy i po kolejnej zmianie plakatów ramki się rozsypały - porozklejały się w rogach. Tutaj nic takiego nie ma. Jak widzicie gustuję raczej w dużych ciężkich ramkach i duzych plakatach, nadal wyglądają one tak samo jak w dniu przybycia. 

Postawiłam tym razem na plakaty z białymi kwiatami - wybór był trudny ale cieszę się ogromnie z efektu. Zawsze kiedy nie wiem co dobrać do wybranych kilku plakatów sugeruję się inspiracjami na stronie. Tam są podane i pokazane przykładowe zestawienia i rozmieszcenie. To jest bardzo pomocne. Można nawet nabyć całą inspirację identyczną jak w propozycji na stronie. 
Warto też zwrócić uwagę na mnogość stylów w plakatach - mamy tu styl skandynawski, minimalistyczny, retro, glamour - no jest tego bardzo dużo, każdy znajdzie coś dla siebie. 


Mam dla Was rabat obniżający wartość koszykaaż 45% na wszystkie plakaty, nie wchodzą w to plakaty z kategorii Selection i ramki.


Nowy od jest ważny od 5 do 9 września do północy: madziakowo-45


9 komentarzy:

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl