czwartek, 9 lutego 2023

Beton architektoniczny czy warto go mieć?

 

beton architektoniczny


Beton architektoniczny to coś co szturmem weszło do wielu domów. Jeśli nie wiecie jak on wygląda to już spieszę z pomocą https://www.vhct.pl/beton-architektoniczny/.

Ja przyznam szczerze, że na początku byłam bardzo sceptycznie nastawiona do takiego rozwiązania. Tak było do momentu kiedy pewnego dnia udało mi się zobaczyć taki beton architektoniczny na żywo. Wtedy przyznam, że przysłowiowa kopara mi opadła. Nie ma co się oszukiwać wygląda on bardzo elegancko i stylowo. Moja koleżanka zrobiła sobie z niego całą ścianę w przedpokoju. O dziwo właśnie ta ściana wygląda najlepiej ze wszystkich jakie u niej widziałam. Oczywiście wszystko można zrobić samemu ale wiecie dobrze jak to jest - czasem trudno nam nawet przyszyć guzik do spodni a gdzie jeszcze bawić się w małego technika. 

Beton architektoniczny to bardzo ciekawy materiał, który można użyć do wielu pomieszczeń. Mamy zarówno biały beton jak i taki w kilku odcieniach szarości. W obecnych czasach nie ma co brać pierwszego lepszego produktu - warto obejrzeć różne wzory i kolory. Nowoczesny design to coś co każdy chciałby mieć u siebie w domu. Bo sami pomyślcie - idziecie do pięknej kliniki wchodzicie i w oczy rzucają wam się od razu przepięknie zrobione ściany. Na tym właśnie polega moc dobrego ozdobienia wnętrza. To my będziemy w danym pomieszczeniu spędzać długie godziny, chcemy czuć się w nim dobrze. Poza tym bardzo dbamy o nasze mieszkania - dopieszczamy je i zależy nam na tym, żeby było w nich niekoniecznie średnio ładnie, ale tak ładnie jak to tylko możliwe. Ja przyznam się, że kiedy po raz pierwszy zobaczyłam na żywo ścianę z takiego betonu to zapragnęłam taką mieć u siebie. To wygląda po prostu dobrze i mam wrażenie, że pasuje do wielu mebli i dekoracji domowych. 

Okazuje się, że na rynku można dostać nie tylko płyty betnowe ale także panele 2d lub 3d, a to wszystko z betonu architektonicznego. Widziałam też swego czasu obrazy na betonie oraz nawet donice betonowe. 

Myślę, że stali czytelnicy mojego bloga widzieli już na nim sporo metamorfoz wnętrz mojego mieszkania. Za jakiś czas podejrzewam, że będziecie mogli zobaczyć kolejną odsłonę tym razem mojego przedpokoju. Jeśli wahacie się czy postawić na beton architektoniczny to moim zdaniem nie ma się nad czym zastanawiać. Z roku na rok jesteśmy coraz starsi, jeśli już dziś czegoś nie zrobimy, nie spełnimy swojego marzenia to ten czas może nie nadejść. Ze swojej strony gorąco polecam Wam wybieranie takich sprawdzonych i dobrych firm, nie ma co łasić się na te najtańsze bo jakość zawsze idzie w parze z ceną. Warto spełniać swoje wnętrzarskie marzenia i żyć w pięknym domu w takim jaki nam się podoba.  

3 komentarze:

  1. Bardzo podoba mi się mikrobeton, ale nie wiem czy to też beton architektoniczny.

    OdpowiedzUsuń
  2. Takie płyty betonowe to bardzo wygodna sprawa, można szybko zrobić metamorfozę pomieszczenia.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl