środa, 1 lutego 2023

Gdzie kupić klocki lego?Pewnego dnia przychodzi taki moment kiedy potrzebujemy na szybko kupić dziecku prezent. Różne są sytuacje, czasem w natłoku codziennych obowiązków zapominamy o jakimś ważnym dniu dla dziecka. Czas płynie bardzo szybko i nagle przychodzi moment kiedy mamy dosłownie ostatnie kilka dni na zakupy. Kiedy kończy się czas wtedy wzrasta poziom stresu i pustki w głowie jednocześnie. Okazuje się, że jest jeden taki prezent, który będzie idealny zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki. Nie musimy nawet chodzić po sklepach wystarczy znaleźć odpowiedni sklep internetowy. Klocki lego to prezent idealny dla każdego dziecka. 

Od początku powstania firmy z klockami zaliczała ona wzloty i upadki, jak każda. Sami wiecie, że w międzyczasie pojawiło się mnóstwo innych zabwek. Natomiast zobaczcie ile lat klocki lego są na topie, ciągle powstają nowe zestawy z ulubionymi bohaterami dla naszych dzieci ale także dla dorosłych. Jak wiadomo dzieci często się nudzą swoimi zabawkami. Stąd fajnym pomysłem było wymyślenie właśnie systemu klocków lego. Polega on na tym, że do obecnych już klocków można kupować kolejne inne, które nadal będą pasować. Dzięki temu te nasze pierwsze klocki nigdy nie pójdą w odstawkę tylko już zawsze będą w ciągłym uzyciu. 

Dla mnie to genialny pomysł, prosty ale bardzo trafny i praktyczny. My też na początku mieliśmy konkretne zestawy ale potem pomieszaliśmy wszystko i dzieci zaczęły budować coraz to nowsze rzeczy wykorzystując to co mamy. Typowy dom już nie wyglądał tak samo jak za pierwszym czy drugim razem, ale każda budowla była nieco inna. Bardzo podoba mi się fakt, że klocki może udować każdy, nie tylko mniejsze dzieci, ale także większe a nawet dorośli czy dziadkowie. Jest to świetna forma spędzania czasu wspólnie. Obecnie uważam, że jest to najlepszy prezent dla każdego dziecka. Podoba mi się fakt, że są sklepy gdzie znajdziemy zestawy lego podzielone nie tylko na konkretne serie ale i na ceny. Tym samym każdy może znaleźć coś na własną kieszeń. 

Ja osobiście bardzo też polecam płytki konstrukcyjne, które dają nam mnóstwo możliwości - możemy budować domy, całe wioski, szereg zastosowań w budowlach jest tutaj ogromny. 

W tych czasach kiedy na każdym kroku atakują nas ekrany telewizorów, smartfonów oraz komputerów warto jest postawić na zabawki, które rozwijają wyobraźnię oraz myślenie przestrzenne. 

Czy wy lubicie klocki lego?

 

4 komentarze:

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl