niedziela, 12 lutego 2023

Pure Beauty & Urgo Dermoestetic - zawartość box-a z kosmetykami

Urgo Dermoestetic


Przedstawiam Wam box zlimitowanej edycji PURE BEAUTY&URGO. Jest to propozycja dla Wszystkih, którzy chcą zadbać o cerę w warunkach domowych. 

Pudełko jest ze mną już od stycznia, testuję zestawy i wkrótce dam Wam znać jakie mam obserwacje i spostrzeżenia. Poniżej napisałam opisy producenta, żebyście wiedzieli co dokładnie mają robić te kosmetyki. 


URGO DERMOESTETIC
RETI RENEWAL ODBUDOWUJĄCO-ODMŁADZAJĄCY ZESTAW ZABIEGOWY


RETI RENEWAL ODBUDOWUJĄCO-ODMŁADZAJĄCY ZESTAW ZABIEGOWY z kompleksem RETI-C o działaniu złuszczającym, na bazie retinolu i witaminy C do twarzy, szyi i dekoltu. Zabieg stymuluje odnowę komórkową, usuwa martwy naskórek i wygładza.
Skóra po zabiegu jest ujędrniona, napięta i rozjaśniona. Zapewnia efekt NOWEJ SKÓRY.


URGO DERMOESTETIC
C-VITALIZE REWITALIZUJĄCO-ROZŚWIETLAJĄCY ZESTAW ZABIEGOWYC-VITALIZE REWITALIZUJĄCO-ROZŚWIETLAJĄCY ZESTAW ZABIEGOWY z kompleksem C-HYAL na bazie witaminy C i kwasu hialuronowego do skóry twarzy, szyi i dekoltu, o działaniu antyoksydacyjnym.

Zabieg wygładza drobne linie i zmarszczki, działa rewitalizująco, nawilżająco i antyoksydacyjnie. Zapewnia EFEKT ROZŚWIETLONEJ, WYGŁADZONEJ i WYPOCZĘTEJ CERY.


URGO DERMOESTETIC
C-VITALIZE REWITALIZUJĄCO-ROZŚWIETLAJĄCE SERUM ANTYOKSYDACYJNEC-VITALIZE REWITALIZUJĄCO-ROZŚWIETLAJĄCE SERUM ANTYOKSYDACYJNE z 21% kompleksem C-HYAL do skóry twarzy, szyi i dekoltu, na bazie witaminy C i kwasu hialuronowego. 

Idealnie sprawdza się pod makijaż, pozostawiając skórę promienną i pełną blasku. Widocznie spłyca i wygładza powierzchniowe zmarszczki. Redukuje objawy zmęczenia zapewniając efekt wypoczętej cery.


URGO DERMOESTETIC
RETI RENEWAL ODBUDOWUJĄCO-ODMŁADZAJĄCE SERUM Z 10% KOMPLEKSEM RETI-CRETI RENEWAL ODBUDOWUJĄCO-ODMŁADZAJĄCE SERUM Z 10% KOMPLEKSEM RETI-C na bazie retinaldehydu i witaminy C do twarzy, szyi i dekoltu. 

Koryguje oznaki starzenia się skóry, zmniejsza widoczność, spłyca i wygładza zmarszczki. Po jego zastosowaniu skóra jest widocznie odmłodzona.


Dajcie znać który zestaw Was najbardziej zaciekawił ?

3 komentarze:

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl