poniedziałek, 23 października 2023

MARTINI SPA LUXURY ACTIVE GĄBKA DO DEMAKIJAŻU Z WĘGLEM AKTYWNYM

MARTINI SPA LUXURY ACTIVE GĄBKA DO DEMAKIJAŻU Z WĘGLEM AKTYWNYM


W pudełku https://purebeauty.pl/ znalazłam także gąbkę do demakijażu MARTINI SPA


OPIS: Wejdź na zupełnie nowy poziom oczyszczania twarzy i demakijażu! Gąbka z węglem aktywnym, który pochłania wszelki brud i tłuszcz, pozostawia twarz odświeżoną, czystą, a przede wszystkim zdrową. Zbiera zarówno pozostałości makijażu, jak i zanieczyszczenia pochodzące z powietrza, na przykład kurz oraz pył.


Stosuj do demakijażu i oczyszczania twarzy. Zwilż gąbkę. Nanieś na nią ulubiony żel lub piankę do oczyszczania twarzy. Kulistymi ruchami oczyść twarz, a następnie spłucz wodą. Gąbkę przepłucz i osusz.MOJA OPINIA: Jak pamiętacie z mojego bloga, ja lubię wszelakie gąbeczki do zmywania twarzy. Na ten moment mam w łazience dwie myjki do twarzy jedna jest zakładana na dwa palce i raczej małej wielkości druga prawie na całą dłoń bez kciuka. Są one materiałowe i za każdym razem muszę czekać aż wyschną po użyciu. Materiał jednak trochę długo schnie i nie zawsze po porannym umyciu wieczorem te myjki są całkowicie suche. Z racji tego, że obecnie jest jesień lubię mieć na zmianę jakiś inny produkt dla urozmaicenia. 

Te gąbeczki są bardzo miękkie i po zwilżeniu zwiększają swoją objętość. W kontakcie z twarzą są one bardzo mięciutkie natomiast dobrze sobie radzą z oczyszczaniem buzi. Spodziewałam się, że będą one bardzo puszczać czarny kolor, ale nic takiego nie zauważyłam. Lubię ich uzywać, bo są bardzo łagodne i sprawiają mi dużą przyjemność w zastosowaniu. Gąbki same w sobie są dość lekkie, wielkość powiedziałabym, że jest dobrze dobrana - w dłoni trzyma się je dobrze i nie wypadają z niej. Po użyciu czuję, że skóra jest dobrze oczyszczona i odbywa się to bardziej dokładnie niż dłońmi. 

Myślę, że to godny polecenia produkt dla każdego nawet dla skóry bardziej wrażliwej bo są naprawde delikatne. 

Znacie te produkty?

Post powstał we współpracy blogowej.


 

4 komentarze:

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl