czwartek, 27 czerwca 2024

BOX CERAVE - maksymalne nawilżenie podczas wakacyjnych przygód!BOX CERAVEChciałam Wam pokazać ciekawy boks dermokosmetyków marki Cerave.
Zapewnią one maksymalne nawilżenie podczas wakacyjnych przygód.


BOX CERAVE zawiera

Nawilżająca Emulsja
Balsam
Nawilżający Olejek do Mycia
Mini Balsam
Mini Emulsja


Krok 1 Oczyszczenie:
Nawilżający pieniący się olejek do mycia. Delikatnie oczyszcza i odżywia skórę, nie zostawiając tłustej warstwy. Idealny do twarzy i ciała a także okolic intymnych. Przebadany ginekologicznie.


Krok 2 pielęgnacja
Nawilżająca emulsja (wypróbuj na dzień) Lekka formuła o nietłustej konsystencji szybko się wchłania pozostawiając natychmiastowe uczucie nawilżenia.


Nawilżający balsam (wypróbuj na noc) bogata formuła wspierająca odbudowę bariery ochronnej skóry twarzy i ciała przez noc. Natychmiastowo nawilża i głęboko odżywia.


Kosmetyki CeraVe otrzymałam w ramach współpracy blogowej. Natomiast jak wiecie często korzystam z zabiegów u kosmetyczki oraz wizyt u dermatologa. Muszę przyznać, że są one polecane przez najlepszych specjalistów. Zawsze myślałam, że na wakacje powinno się zabierać drogeryjne łatwo dostępne na każdym kroku kosmetyki. Natomiast od paru lat wiem, że lepiej postawić na dobrej jakości dermokosmetyki np Cerave gdyż zmiana klimatu, pogody, inna woda i środowisko może spłatać naszej skórze figla. Dlatego warto mieć ze sobą produkty łagodne i bezpieczne dla skóry.


Dajcie znać czy znacie te produkty?

@ceravepolska #summerupyourbody #cerave #skincare #bodycare #ceravepolandBOX CERAVE - maksymalne nawilżenie podczas wakacyjnych przygód! 

3 komentarze:

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl