niedziela, 23 czerwca 2024

BOX REVITALIFT CLINICAL

BOX REVITALIFT CLINICAL


Dziś pokaże Wam BOX REVITALIFT CLINICAL, który otrzymałam w prezencie w ramach współpracy. 


 L'Oréal Paris Revitalift Clinical 12% Vitamin C Serum
 L'Oréal Paris Revitalift Clinical Rozświetlający UV Fluid SPF 50+ Z witaminą CPodobno 80% oznak starzenia się skóry jest spowodowane przez promienie UV. 
Rozwiązaniem jest idealne połączenie SPF50 i witamina C. 

Revitalift Clinical UV Fluid spf 50+ każdego dnia wspiera ochronę skóry przed szkodliwym działaniem promieni słońca. Poamaga on zapobiec pojawieniu się pierwszych oznak starzenia skóry oraz zredukować przebarwienia i drobne zmarszczki. 

Jeden krem zawiera trzy korzyści:
- ochrona spf 50+
-lekka konsystencja
- idealny pod makijaż 

Aby wzmocnić jego działanie warto stosować go razem z REVITALIFT CLINICAL serum do twarzy z 12% czystej witaminy C. Jest ona silnym antyoksydantem pomaga chronić skórę przed promieniowaniem i wolnymi rodnikami. Serum w duecie z UV fluidem zapewni 4 razy bardziej rozświetloną skórę.

KROK 1 REVITALIFT CLINICAL serum do twarzy z 12% czystej witaminy C, witaminą E i kwasem salicylowym.

Wzbogacone o 12% czystej witaminy C witaminę E oraz kwas salicylowy widocznie poprawia  3 kluczowe pierwsze oznaki starzenia się skóry: niejednolity koloryt, rozszerzone pory  i drobne zmarszczki. Już po miesiącustosowania seum skóra jest 2x bardziej rozświetlona i 3 x gładsza. 

KROK 2 Revitalift CLINICAL rozświetlający UV fluid SPF 50+ z witaminą C. Pierwszy produkt anti aging , który oferuje bardzo wysoką ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB. Formuła wzbogacona o witaminę C pomaga zapobiec powstawaniu pierwszych oznak starzenia się skóry wspiera redukcję przebarwień i drobnych zmarszczek. Krem posiada ultralekką nieklejącą się konsystencję. i zapewnia niewidoczne wykończenie na skórze. Jego formuła powstała w oparciu o technologię NETLOCK po nałożeniu na skórze tworzy się ultracienka jednolita i wytrzymała warstwa ochronna. 
L'Oréal Paris Revitalift Clinical 12% Vitamin C Serum ✨ L'Oréal Paris Revitalift Clinical Rozświetlający UV Fluid SPF 50+ Z witaminą C

 

2 komentarze:

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl