piątek, 28 czerwca 2024

Himalaya Rumalaya

HIMALAYA RUMALAYA


Dziś chcoałam Wam pokazać produkt, który sprawdzi się w bólu stawów i nie tylko. Jest to Himalaya Rumalaya Gel


OPIS: Rumalaya jest silnym i bezpiecznym fitofarmaceutycznym preparatem, który łagodzi bóle stawów i kości, dolegliwości związane z różnymi urazami ortopedycznymi. Jego naturalne składniki posiadają silne właściwości przeciwzapalne, które szybko łagodzą ból. Lokalne zastosowanie żelu powoduje rozszerzenie naczyń ,poprawia krążenie krwi, łagodzi ból. Jego działanie zwiotczające mięśnie przyczynia się do przywrócenia mobilności.W swojej postaci żelu Rumalaya zapewnia lepszą absorpcję i głębszą penetrację przez skórę, a tym samym szybko łagodzi ból.
Ból i stan zapalny z powodu zaburzeń układu mięśniowo-szkieletowego, takich jak skręcenia, napięcia, zapalenie torebki stawowej i zapalenie kaletki
Ból stawów, ból w dole pleców, ból szyi i ramion, bioder i kolan, ból mięśni.
Sztywność mięśni i urazy sportowe.

Bóle stawów związane z chorobą zwyrodnieniową stawów, szyjnych i lędźwiowych kręgosłupa, rwa kulszowa i lumbago

Kluczowe składniki: Indian Winter Zielony (Gandhapura Taila) Olej zawiera 98 % salicylan metylu, który jest dobrze znany środek przeciwbólowy. Gdy stosowane miejscowo, łagodzi ból związany z reumatyzm, nerwobóle i rwa kulszowa.

SPOSÓB UŻYCIA

Stosuje się miejscowo, trzy do czterech razy dziennie lub zgodnie z zaleceniami lekarza. Jednoczesne stosowanie tabletek Rumalaya zapewnia pełną ulgę.

SKŁAD

Indian Winter Zielony (Gandhapura Taila) Olej zawiera 98 % salicylan metylu, który jest dobrze znany jako środek przeciwbólowy, łagodzi ból związany z reumatyzmem, nerwobólami i rwą kulszową.

Boswellia jest (Shallaki) ekstraktem żywicy ksantanowej, która jest skuteczna w zmniejszaniu opuchlizny stawów, bólu i sztywność i innych objawach zapalnych stawów, w tym reumatoidalne zapalenie stawów i choroba zwyrodnieniowa stawów. Zioło poprawia ukrwienie stawów i przywraca integralność naczyń krwionośnych, które są niszczone przez skurcze. Degradacji glikozaminoglikanów, które prowadzi do uszkodzeń i awarii stawowej chrząstki jest częstym schorzeniem u pacjentów leczonych niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi (NLPZ). Boswellia znacznie zmniejsza degradację glikozoaminoglikanów i chroni stawy.


MOJA OPINIA: W tubce mamy powiedziałabym, że biały krem. Po aplikacji dość szybko się rozsmarowuje i przepięknie pachnie - ziołowo, mocno lekko miętowo. Na skórze zostawia on takie chłodzące uczucie. Skóra nie jest lepka czy tłusta ładnie się on wchłania i daje poczucie ulgi i odświeżenia. Ja regularnie ćwiczę i zdarzają mi się różnego typu bóle nóg. Lubię wtedy mieć taki spefyfik ze sobą. To jest produkt, który przyda się osobom w każdym wieku. Warto go wypróbować bo przynosi mi ulgę i jestem z niego zadowolona. Jeśli gdzieś spotkanie to bierzcie w ciemno.

3 komentarze:

  1. Jestem ciekawa, czy pomógłby na moje bóle odcinka lędźwiowego kręgosłupa.

    OdpowiedzUsuń
  2. nigdy nie używałam produktów tej marki

    OdpowiedzUsuń
  3. Nie słyszałam nigdy wcześniej o tym produkcie.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl