niedziela, 30 czerwca 2024

Mydło Himalaya

Mydło Himalaya

Mydło to produkt, który zawsze muszę mieć w łazience. Tym razem mam okazję używac mydła Himalaya.

OPIS: Mydło Himalaya Ayurveda jest wytwarzane z tradycyjnego olejku ajurwedyjskiego Kanaka Taila, który zawiera ekskluzywną kombinację ziół, takich jak Yashtimadhu, Priyangu, Kamala, Manjishta, Nagakesara, Rakta Chandana i Tila Taila. Ta unikalna formuła odżywia, chroni i pomaga poprawić kondycję skóry, pozostawiając ją zdrową i czystą, naturalnie.Sposób użycia:

Zmocz skórę ciała i twarzy. Zastosuj obficie mydło Ayurveda Clear skin, a następnie je spłucz.MOJA OPINIA: Mydło to przychodzi do nas w kartoniku oraz folii, którą musimy zdjąć. Dzięki temu mam wrażenie, że produkt dłużej pozostaje świeży. Po wyjęciu produkt intensywnie pachnie i w pierwszym kontakcie skojarzył mi się z moją babcią, która pachnące mydełka trzymałam w szafie z ubraniami. Zapach ma ono intensywny ale przyjemny dla nosa. Powiedziałabym, że to standardowy zapach mydła. Podoba mi się jego kształt bo dobrze leży w dłoni, ma specjalnie wycięte rowki na końcach co ułatwia jego trzymnie podczas mycia się. Produkt dobrze spełnia swoje funkcje. Nie ma ono działania podrażniającego. Zwykle myję nim ciało lub dłonie. Bardzo fajny produktdo codziennego użytku. 

 

4 komentarze:

 1. Ja lubię trzymać zapachowe mydełka na umywalce, nawet jeśli do mycia rąk lepiej sprawdza mi się mydło w płynie. One nie raz mają takie cudne zapachy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam to mydło i muszę powiedzieć, że uratowało moje przesuszone dłonie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie miałam jeszcze takiego mydła.

  OdpowiedzUsuń
 4. nigdy nie używałam nic od tej marki :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl