sobota, 14 czerwca 2025

Jak było na Influencers Live Wrocław?



Wydarzenie Influencers Live Wrocław zaskoczyło mnie bardzo pozytywnie. Do wyjazdu namówiła mnie koleżanka. Pojechałyśmy w piątek rano i bardzo dobrze bo wtedy nie było jeszcze takich tłumów i kolejek. Odwiedziłyśmy wszystkie stoiska wystawców m.in Eveline Cosmetics gdzie można było zrobić analizę kolorystyczną oraz otrzymać pudełko z upominkami. Stoisko było przepiękne w odcieniach różu. Dodatkowo było jeszcze stoisko z kosmetykami innego producenta, który miał loterię - można było porozmawiać o produktach i sklepach gdzie są one dostępne. 

Z innych stoisk było też bubble tea - gdzie można było napić się napojów z kuleczkami. Dużo było też stoisk z dolnego śląska - można było też skorzystać z różnych atrakcji rozwiązać quizy i zdobyć fajne praktyczne nagrody. Oczywiście było też stoisko z kawą panowie robili różnego typu kawy jakie kto sobie zażyczył. 

Nie mogłabym nie wspomnieć o interesujących wykładach na jakie można było iść bez zapisów. Na niektóre były ogromne ilości ludzi - bardzo dużo z nich wyniosłam. N apewno będę chciała pojechać za rok bo mnóstwo wiedzy mam w swojej głowie. Na temat wieczornych imprez nie będę się rozpisywać natomiast pierwszy raz brałam udział w Silent Disco czyli w tańcu z słuchawkami na uszach. Było to naprawdę ekstra, mogłam zmienić muzykę na jeden z trzech wybranych kanałów i podgłaszać ją i ściszać wedle uznania. 

Samo miasto Wrocław uważam za przepiękne. Wszyscy napotkani ludzi okazali się bardzo mili i uprzejmi. Znalazłyśmy z koleżanką też dobre jedzenie w normalnej cenie także czego chcieć więcej. 

Na zdjęciach kilka upominków jakie przywiozłam (nie wszystkie). Zapraszam Was na mój instagram @madziakowo gdzie dodałam więcej zdjęć z tego wydarzenia.




 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl