środa, 21 lutego 2018

Urodziny LAMY LENKI - PATRYCJA FILAK

Dzisiaj książeczka o Lamie Lence  :) Możecie ją zamówić tutaj TULIMAMATULITATA.PL

OPIS: Piesek Janek, Kotka Zuzia i Byczek Franek wspólnie świętują urodziny Lamy Lenki. Spotykają ich różne przygody, które często przytrafiają się dzieciom w tym wieku. Przeżywają różne emocje: radość, smutek, strach i uczą się, jak sobie z nimi radzić. To przepiękna opowieść dla dzieci o ogromnej wartości edukacyjnej. Uświadamiająca i pouczająca lektura, w której ciekawą fabułę, zgrabnie wpleciono wątki psychologiczne. Książka została przygotowana dla dzieci i ich rodziców przez parę rodziców psychologów.

MOJA OPINIA: Przede wszystkim książeczka jest przepięknie wydana, obrazki są urocze, kolorowe i takie po prostu ładne. Nie pogardziłabym plakatami tego typu do pokoju dziecka. Mamy tutaj kilku bohaterów w postaci zwierzątek, które doświadczają różnych sytuacji. 

Książeczka opowiada o urodzinach lamy Lenki. Ma ona swoje pewne marzenie i bardzo chce, żeby się spełniło właśnie tego dnia. W momencie kiedy już udało się je ziścić pojawiają się pewne komplikacje. Na szczęście lama ma wokół siebie przyjaciół, którzy służą dobrą radą oraz pomocą. Jest to książeczka z przesłaniem.  Mówi ono, że nie ważne są rzeczy materialne, lecz przyjaźń i życzliwość. Lama w dniu swoich urodzin uświadamia sobie właśnie te oraz inne prawdy, których przecież każde dziecko dopiero uczy się i poznaje. Bardzo wartościowa opowieść. Serdecznie polecam !


9 komentarzy:

 1. Prześliczna książeczka, ilustracje w niej, chętnie kupię mojej wnusi :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie, że przesłanie jakie ze sobą niesie jest takie mądre.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo podoba mi się wydanie tej książeczki. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię takie książeczki, chętnie sięgnę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale urocza KSIĄŻECZKA - myślę,że spodobała by się mojej CHRZEŚNICY :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl


SZABLON BY: PANNA VEJJS.