piątek, 12 października 2018

KONKURS Z CANPOL BABIES: ZESTAW ZE STERYLIZATOREM CLOUDS

Kochani zapraszam Was na KONKURS.

REGULAMIN:
1. Organizatorem konkursu jest blog: MADZIAKOWO . Sponsorem nagrody jest firma: Canpol Babies.
2. Nagrodą w konkursie jest zestaw ze sterylizatorem i butelkami CLOUDS marki Canpol babies.
3. Konkurs trwa od 12.10.2018 do 26.10.2018 (zgłoszenia przyjmowane są do godziny 23:59).
4. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na blogu oraz na Fanpage MADZIAKOWO w ciągu 3 dni od jego zakończenia. Po ogłoszeniu wyników wytypowane osoby zobligowane są do przesłania danych adresowych w przeciągu 3 dni od ogłoszenia wyników. W przypadku nie przesłania danych adresowych w wyżej wymienionym terminie, typowani są kolejni zwycięzcy na tych samych zasadach.
5. Temat konkursu: "Napisz w komentarzu pod postem konkursowym - co sądzisz o sterylizacji butelek? Do opinii możesz dodać też tematyczne zdjęcie kojarzące się z czystością ale nie jest to warunek niezbędny, w tym celu podaję maila rossnett2@tlen.pl"
*Najbardziej ciekawa odpowiedź zostanie nagrodzona.
6. Wygrywają 2 osoby. Pracę wybiera komisja w składzie dwuosobowym: ja Madziakowo oraz mąż -  POWODZENIA!
7. Jedna osoba może przesłać 1 zgłoszenie! Praca zgłoszona, nie powinna być już nagrodzona w innym konkursie.
8. Nagroda wysyłana jest tylko na terenie Polski bezpośrednio od Producenta marki Canpol Babies. Wszelki kontakt proszę kierować do Organizatora konkursu: (Madziakowo) rossnett2@tlen.pl
9. Serwis Facebook zwolniony jest z pełnej odpowiedzialności co do przebiegu konkursu. Promocja nie jest w żaden sposób sponsorowana, popierana ani przeprowadzana przez serwis Facebook ani z nim związana.
10. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
11. Dane oraz informacje dostarczone przez Uczestników konkursu będą wykorzystane na potrzeby konkursu (m.in. ogłoszenie wyników, dostarczenie nagrody). Tym samym Uczestnik akceptuje rozporządzenie RODO na potrzeby konkursu.
12. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatora oraz firmę Canpol I Sp. z o.o. SKA ich danych osobowych na potrzeby organizacji konkursu i wysyłki nagród. Dane uzyskane w związku z organizacją konkursu będę wykorzystywane zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2002.101.926 ze zm.)
13. W celu odebrania nagrody Uczestnik zobowiązany jest do przesłania danych ( adres, imię i nazwisko, adres mailowy i numer telefonu) do wysyłki Organizatorowi konkursu, w celu przekazania ich Sponsorowi.
14. Konkurs nie jest loterią promocyjną w rozumieniu art. 2 ust. 1 pkt. 9 Ustawy o grach i zakładach wzajemnych z dnia 12.10.1992 r. (Dz. U. z 2004r., Nr 4, poz. 27, z późn. zm.) i nie podlega regułom zawartym w ww. ustawie, rozporządzeniach wykonawczych do tej ustawy.
15. Organizator ma prawo zmienić warunki regulaminu przed wcześniejszym poinformowaniu Uczestników o dokonanej zmianie.
16. Uczestnik przystępując do konkursu wyraża zgodę na upublicznienie jego pracy konkursowej.
17.
 Uczestnik przystępując do konkursu jednoznacznie wyraża zgodę i oświadcza o zapoznaniu się jak i  zaakceptowaniu regulaminu konkursu.
18. Z konkursu wyłączone są osoby spokrewnione z organizatorem konkursu (członkowie rodziny).
19.  Organizator ma prawo do zmiany regulaminu, po wcześniejszym poinformowaniu Uczestników konkursu.

Informacje o przetwarzaniu danych 
(według rozporządzenia z 25 maja o ochronie danych osobowych (RODO)
 1. Administratorem strony jak i osobą przetwarzającą Pani/a danych osobowych jest blogerka Madziakowo (Organizator konkursu), e-mail: rossnett2@tlen.pl oraz marka Canpol babies (Sponsor konkursu).
 2. Dane będą przetwarzane w celu wyłonienia zwycięzców, przyznania nagród, jak i ich wysyłki.
 3. Dane mogą być udostępniane (imię + nazwisko+ praca konkursowa) na blogu i Fanpage Madziakowo, w celu prawidłowej realizacji konkursu- według regulaminu.
 4. Dane zwycięzców (adres, imię i nazwisko, adres mailowy i numer telefonu) będą przechowywane przez Organizatora, w celu realizacji nagród .
 5. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 6. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofanie. Skorzystanie  prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody. 
 7. Pełen regulamin Blogosfery Canpol babies (Regulamin).

13 komentarzy:

 1. Życzę powodzenia wszystkim biorącym, udział. Świetny konkurs :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Powodzenia dla biorących udział :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Karina Tomaszewska15 października 2018 08:08

  Sterylizacja to nie paranoja lecz mamusi dobra wola , a więc dzisiaj słów kilka o tym dlaczego drobnoustrojom warto strzelać gola :
  1.Mówię nie pleśniawkom i cierpieniem mojego malucha by miał uśmiech zawsze od ucha do ucha.Po co męczyć się z grzybkami skoro już 5 minut wystarczy by pożegnać się z bakteriami.
  2.Każdy rodzic o tym wie że higiena ważna jest w dzisiejszych czasach nie trzeba wiele by dziecko z biegunką stało na czele.Wystarczy chwila na sterylizację a ty w tym czasie możesz przygotować maluchowi pyszną kolację.
  3.Gdy w domu gwar i pieska masz to już wiesz że zarazkom radę dasz.O pasożyty u dziecka nie trudno więc nie pozwól by wokół było brudno.Ja nie pozwalam i dobrze wiem że smoczki , butelki i talerzyki to świetne dla psa zabawek zamienniki.

  A więc sterylizacja to parę minut które są istotne dla zdrowia naszego malucha by mógł korzystać ze swojego dzieciństwa :)


  OdpowiedzUsuń
 4. Do pierwszego roku trzeba sterylizować wszystko co ma kontakt z jedzeniem i piciem dzidziusia. Najlepsza i najwygodniejsza metoda według mnie to zmywarka z funkcją wyparzania.

  OdpowiedzUsuń
 5. Sterylizacja butelek, jest dla mnie czymś oczywistym. Nie wyobrażam sobie, aby nie wyparzać butelek zwłaszcza u maluszka. Dzięki temu procesowi,mam pewność że małe dziecko nie będzie narażone na bakterie które tworzą się w butelce. Zwykłe umycie butelek nie wystarcza, aby całkowicie pozbyć się bakterii. Obecnie wyparzam butelki w wielkim garnku z wrzącą wodą. Niestety nie jest to bezpieczne dla dziecka i w dodatku jest pracochłonne. Sterylizacja butelek jest inwestycją w zdrowie dziecka

  OdpowiedzUsuń
 6. Na szczęście, ten etap już mamy za sobą :P

  OdpowiedzUsuń
 7. Sterylizacja butelek to ważna sprawa,
  Powinna pamiętać o niej tak samo mama, jak i tata.
  Bezpieczeństwo maluszka jest najważniejsze,
  A jego podziękowanie słodkim uśmiechem po najedzeniu - najcudowniejsze.
  Czyste, lśniące, pachnące buteleczki,
  Trafiają w rączki naszej malutkiej Leneczki.
  Przed szkodliwymi bakteriami trzeba maluszka chronić,
  Bo sam bezbronny nie umie się obronić.
  Myjemy pucujemy, w gorącej wodzie wygotowujemy,
  lecz takiego cudnego sterylizatora cały czas pragniemy!

  P.S. zapomniałam o naszym ukochanym smoczku, cumelku, dudusiu - jak kto woli  - o jego czystość oczywiście też należy dbać 

  OdpowiedzUsuń
 8. Uważam, że jest to bardzo ważna kwestia w życiu noworodka i niemowlaka. Ponieważ dziecko jest narażone na kontakt z wieloma zarazkami, a bariera ochronna jest słaba, dlatego warto pilnować i dbać o zdrowie naszego maluszka. Sterylizacja butelek, smoczków, nawet gryzaków jest bardzo ważna, by dbać o zdrowie ogólnie i jamę ustną dziecka.

  OdpowiedzUsuń
 9. Sterylizacja butelek to bardzo ważna sprawa
  Kiedyś przez niewysterylizowane butelki była choroba bądź śmierć murowana
  Po każdym karmieniu butelki trzeba dokładnie umyć
  Wyparzyc bądź wysterylizowac by znów móc butelki użyć
  Drobnoustroje i bakterie to nie jest dobra sprawa
  Bo powodować mogą bóle brzuszka infekcje a to już nie zabawa
  Maleństwu nie sprzyjają wszelakie bakterie i drobnoustroje
  Dlatego warto wysterylizowac butelki wtedy w domu panuja wesołe nastroje.

  OdpowiedzUsuń
 10. Butelki trzeba sterylizować
  Porządnie je dezynfekować
  Gotować i odkarzać
  Z bakterii wyparzać
  Higieny to podstawy
  By mleko bez obawy
  Podawać maluchowi
  I jemu brzuszkowi
  Nie szkodzić wcale
  Pokazać jak dbale
  Mama czuwa i pilnuje
  Zdrowia malca nie rujnuje
  Lecz dba i stoi na straży
  Nic złego się nie zdarzy
  Nieznany płacz maluszka
  Z powodu bólu brzuszka
  Radość i szczęście na twarzy
  Takiego synka właśnie znamy
  O sterylizacji zdanie mamy
  Bez niej rady nie damy!
  Jest ona wiec potrzebna!
  Butelce każdej niezbędna!

  Ale żona sterylizuje nie tylko butelki ale i laktataor nawet smoczki. Dba i pilnuje tego bardzo. Taki sprzęt ułatwiłby jej życie.A mnie by była dozgonnie wdzięczna;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Jestem mamą wcześniaczka który pierwszy miesiąc życia spędził w "plastikowym domku", a ja wtedy walczyłam o każdą kroplę mleka.Równo co 3 godziny odciągałam, wyparzałam, zanosiłam, i szłam spać, co za 2,5 godz kolejne ściąganie. Naparzyłam się wtedy rąk że do teraz mnie bolą na wspomnienie tego okresu. Jednak teraz staramy się nie wpadać w paranoję, czystość TAK, i faktycznie jeśli chodzi o jedzenie i picie, to nie ma o czym mówić. Ale w normalnym funkcjonowaniu pozwalamy mu być zapanbrat z brudem i zarazkami, żeby wbrew pozorom nasz pobyt w szpitalu był pierwszym i ostatnim.

  OdpowiedzUsuń
 12. Sterylizacja jest szczególnie istotna w przypadku najmłodszych niemowląt -chroni przed zarazkami. Noworodek pijąc z piersi otrzymuje czyste mleko, które nie ma praktycznie styczności ze światem zewnętrznym. A kiedy odciągamy pokarm lub przygotowujemy mieszankę mleka modyfikowanego - wtedy musimy zadbać aby mleko to zetknęło się z jak najmniejszą ilością bakterii.
  Myślę że także w przypadku choroby sterylizacja jest potrzebna, żeby nie dostarczać małemu organizmowi więcej zarazków przed którymi musi się bronić. Osobiście wyparzałam nie tylko butelki i smoczki, ale także laktator i pojemniki do przechowywania mleka, potem łyżeczki do karmienia i miseczkę. Sterylizuje się także akcesoria pielęgnacyjne dla niemowląt - szczoteczkę do włosów, szczoteczkę do zębów, nożyczki do paznokci itp.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl


SZABLON BY: PANNA VEJJS.