wtorek, 23 października 2018

Mini Mini+ magazyn dla dzieci z 3 prezentami


Dziś chcę Wam pokazać magazyn MiniMini+. Można go zamówić na stronie Książeczkizbajeczki

OPIS: Magazyn z postacią rybki MiniMini, znaną z popularnego kanału telewizyjnego dla dzieci. Skierowany do najmłodszych czytelników w wieku 2-6 lat. W każdym numerze bajeczka do poczytania i strony z różnymi bohaterami połączone wspólną narracją prowadzoną przez rybkę MiniMini. Tytuł proponuje dzieciom aktywności wspierające ich rozwój i rozbudzające ciekawość. Sekcja dla rodziców powstaje we współpracy z pedagogami i psychologami dziecięcymi. Do każdego numeru dołączona jest wartościowa zabawka.


MOJA OPINIA: Ten magazyn pokazywałam Wam już jakiś czas temu. Tym razem przychodzę z numerem zawierającym 3 prezenty Glibbi Glitter Slime - baw się turkusową masą, karta kolekcjonerska My Little Pony oraz niespodzianka. W numerze znajdziemy opowiadanie z rybką - na ratunek rafie koralowej oraz mnóstwo zabaw: coś do liczenia, coś do oglądania, coś do rysowania, coś do czytania, coś do zrobienia z rodzicami. Pomóż Tomkowi uporządkować rzeczy w tym samym kolorze. Ułóż fragmenty obrazka w odpowiedniej kolejności. Odszukaj na obrazku fragmenty pokazane w kółkach. Gazetka zawiera fajne pomysły na kreatywne i edukacyjne spędzenie czasu, w każdym numerze pojawia się coś ciekawego. 

Znacie ten magazyn ?

9 komentarzy:

 1. Kompletnie nie znam, choć mini mini lubimy i oglądamy. Ostatnio się zastanawiałam gdzie kupić książeczkiz Bing-iem.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mamy go i bardzo nam się spodobał :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kiedyś wzbudzał zainteresowanie, teraz jest pomijany :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie znam tego magazynu, ale jestem za tym, żeby dawać dzieciom książeczki w formie papierowej, a nie elektronicznej :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja często kupuje podobne gazetki mojej córce :) teraz tyle tego jest !

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl