piątek, 5 października 2018

ARENAS® -Perla-Des Dezynfekcyjny, bezfosforanowy proszek do prania


Firma KIEHL ZEGARSKI jest liderem branży czystości w Polsce. Wiele produktów firmy zostało oznakowanych Ekoznakiem Błękitny Anioł.

OPIS: Arenas Perla Des to higieniczny, uniwersalny proszek przeznaczony do chemiotermicznego prania tekstyliów w temperaturze od 60˚C. Proszek jest wolny od fosforanów, doskonale pierze oraz optymalnie usuwa plamy. Działa skutecznie jako proszek uniwersalny w zakresie temperatur od 30 - 90˚C.

Obszar zastosowania Do prania nadających się do wybielania białych i kolorowych tekstyliów oraz tekstyliów przeznaczonych do sprzątania. Należy zwrócić uwagę na maksymalną temperaturę prania pojedynczych tekstyliów. Nie stosować do prania wełny i jedwabiu. 

Sposób użycia Proszek do prania wsypać do komory przeznaczonej na proszek. Pranie ręczne: 125 g lub 140 ml produktu rozpuścić w 10 L wody.
Proszek jest biały i posiada delikatny zapach. Jest to dezynfekcyjny, bezfosforanowy proszek do prania, który używam głównie do prania rzeczy białych, które zostaną bardzo poplamione jedzeniem. Niestety takie rzeczy zawsze się znajdą począwszy od pledu na fotel skończywszy na dywanikach łazienkowych i kuchennych o ściereczkach nie wspomnę.  Moja pralka jest mała więc za dużo do niej nie zmieszczę żałuję, że nie mogę włożyć np. całej kołdry. Piorę jednak bardzo często praktycznie dzień w dzień. Czy ten proszek jeśli chodzi o działanie odbiega od tych drogeryjnych - raczej nie. Dopiera wszystko nawet bez fosforanów jak się okazuje można skutecznie uprać rzeczy. Ja oczywiście ładuję wszystko jak leci do pralki, oddzielnie piorę tylko czarne, mocno napigmentowane rzeczy. Dobry produkt, który spełnia swoje zadanie i coś nowego na rynku (dla mnie). 

14 komentarzy:

 1. Nigdy wcześniej o nim nie słyszałam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie słyszałam o tym produkcie. Ja robię sama proszek do prania oraz używam kul piorących :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ciekawy, dawno nie miałam proszku, prałam płynami, także zainteresował mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Proszę widzę pierwszy raz ale przydałby mi się własnie m.in do wyprania kołdry.

  OdpowiedzUsuń
 5. Pierwszy raz słysze o tym produkcie i ciekawi mnie czy efekt jest lepszy niż sieciowe proszki piorące. Wydaje mi sie że "sieciówki" nie mają właściwości dezynfekujących więc ten może bić je na głowę

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ciekawy, pierwszy raz się z nim spotykam.
  Pozdrawiam serdecznie, Agness:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja znalazłam swojego ulubieńca, proszek Domol Sensitiv z Rossmann , ale też jestem otwarta na inne marki np. chciałbym wypróbować Frosch .

  OdpowiedzUsuń
 8. Dobrze wiedzieć, ze jest taki proszek do kupienia :)

  OdpowiedzUsuń
 9. ja też codziennie piorę. czarne razem z ciemnymi, niestety koszulki szybko mi blakną, zainteresował mnie ten proszek

  OdpowiedzUsuń
 10. Nigdy wcześniej nawet o nim nie słyszałam.

  OdpowiedzUsuń
 11. Zupełnie nie kojarzę, ale mogłabym spróbować :P

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl