niedziela, 28 października 2018

SZAFA - książka ułatwiająca zasypianie dzieciom
Dzisiaj chciałam Wam przedstawić książkę ułatwiającą zasypianie. Nie jest to jednak zwykła książka lecz bardzo pomysłowy zestaw nasenny, tak bym to określiła ;) Autorką jest Magda, którą znajdziecie na stronie MOWOSFERA. Magdalena Michalak z wykształcenia jest pedagogiem, neurologopedką i trenerką emisji głosu. Obecnie pogłębia także swoją wiedzę i umiejętności w zakresie technik relaksacyjnych, związanych z prawidłowym oddychaniem.

Krótki opis:

Czy miewasz czasem trudności z wyciszeniem się przed snem? Czy zmagasz się z trudnym do okiełznania natłokiem myśli, które dodatkowo Cię pobudzają? Czy zdarza Ci się przewracać z boku na bok bezskutecznie próbując usnąć? Czy czujesz się czasem tak zmęczony i pobudzony jednocześnie, iż czujesz, że sen tak łatwo nie nadejdzie? A może Twoje dziecko miewa takie codzienne wyzwania. Czy Wasze wieczory bywają trudne, nerwowe, niespokojne, pełne trudnych emocji?

Jeśli na któreś z tych pytań padła (w imieniu swoim lub dziecka) odpowiedź twierdząca, to wiedz, że dobrze trafiłeś.MOJA OPINIA: Zestaw składa się z szafy, zawierającej kilka szuflady, które możemy otworzyć. Dodatkowo mamy książeczkę z informacjami co zawierają poszczególne szuflady, jak pracować z szafą, jak rozmawiać przed snem i dobrze przygotować się do snu. Podobają mi się ćwiczenia relaksacyjne oraz zadania, których Wam nie zdradzę, żeby nie spojlerować. W każdym razie weszły one do naszego codziennego użytku i może wstyd się przyznać, ale stosuję je również na sobie. 

Do zestawu mamy dołączoną także płytę, którą możemy włączyć kiedy po prostu nie ma siły na czytanie. Jest to świetne rozwiązanie dla mojej mamy, która ma słaby wzrok i łatwiejsze dla niej jest po prostu włączenie wnukom płyty jeśli zachodzi taka potrzeba. 

Cała szafa została zaprojektowana w bardzo miły dla oka sposób, ilustracje są przepiękne i miło na nie popatrzeć. Każdy detal jest tu przemyślany, nawet drzwi szafy, które składają się z kilku faktur sprawiając różne odczucia pod palcami. 

W zestawie znalazłam też urocze zakładki, które z pewnością przydadzą mi się zarówno do tej jak i do innych pozycji książkowych. 

Czy szafa działa ? Tak! Zwykle nie wykorzystujemy wszystkich szuflad, a nasze ulubione. To pomaga się wyciszyć oraz oczyścić myśli przed snem. 

Serdecznie zachęcam do nabycia zarówno dla siebie jak i na prezent. Książkę możecie też otrzymać z dedykacją autorki, wystarczy taką prośbę zawrzeć w treści zamówienia. 

Jak Wam się podoba SZAFA ?

11 komentarzy:

 1. wow, jestem zachwycona, chcę taką szafę dla mojego chrześniaka, , coś pięknego

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo podoba mi się ta książeczka, sama kiedyś taką miałam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. całkiem fajny pomysł, dodatkowo wydaje mi sie, że pobudzi dziecięcą kreatywność

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale super wygląda ta książka, świetny pomysł na prezent dla malucha!

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajna książka :) Rozejrzę się za taką dla mojej bratanicy :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Super :D Ale mi się spodobało :) Świetny pomysł na prezent :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wygląda wspaniale, rozbudziłaś moją ciekawość.

  OdpowiedzUsuń
 8. Z pewnością ułatwia zasypianie - muszę ją kupić mojemu dziecku!

  OdpowiedzUsuń
 9. Fajnie wygląda, chętnie przyjrzałabym się jej bliżej :P

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl