sobota, 9 grudnia 2017

BAJKI W KUFERKU - WILGA
Dziś przychodzę z recenzją bajek w kuferku Wydawnictwa WILGA.

OPIS: W każdym kuferku czekają na was cztery książeczki z naklejkami, które umilą wam czas oczekiwania na Święta. Poznajecie mądre i wzruszające historie o Pinokiu, Czerwonym Kapturku, Kopciuszku i Królewnie Śnieżce, rozwiązujcie łamigłówki, kolorujcie i bawcie się naklejkami.
MOJA OPINIA: W kuferku zapinanym na rzepy umieszczone są cztery bajki. W naszym przypadku jest to Pinokio, Czerwony Kapturek, Kopciuszek i Królewna Śnieżka. Książeczki są przepięknie wydane, obrazki prześliczne, bardzo kolorowe i zwyczajnie cieszące oko. Dosłownie chce się je oglądać godzinami, dawno nie mieliśmy tak pięknie wydanych pozycji dla dzieci. 

W każdej książeczce mamy trochę tekstu oraz obrazki. Niektóre postaci umieszczono w szarych kwadratach i prostokątach po to, aby odnaleźć jej odpowiednik w naklejkach. Synek uczy się precyzyjnie przyklejać te naklejki na odpowiednie strony i od razu mówi co jest na danej naklejce i dlaczego. Kartki książeczek nie są tekturowe, ale też nie są bardzo delikatne, dla kilkulatka myślę, że jakość wykonania jest bardzo dobra. Podoba nam się także pomysł przechowywania książeczek w dedykowanej walizce, nic się nie zgubi i łatwo je przetransportować w inne miejsce np. zabrać do babci. 

Pięknie wykonane, estetyczne książeczki z dodatkowymi zadaniami manualnymi. Polecamy serdecznie !12 komentarzy:

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl