wtorek, 12 grudnia 2017

Poznaję miasto - Wydawnictwo WILGA

poznaję miasto

Dzisiaj chciałam Wam pokazać kolejną bardzo ciekawą książkę Wydawnictwa WILGA. Tym razem "Poznaję Miasto"OPIS: Seria książeczek, które zachęcają do odkrywania świata.

Te kolorowe książki zachęcą dziecko do odkrywania i nazywania wszystkiego, co je otacza. Oglądanie obrazków i opisywanie ich oraz powtarzanie słów wspomaga rozwój mowy dziecka, wzbogaca jego słownictwo i rozbudza ciekawość świata.MOJA OPINIA: Książeczka jest w twardej okładce, zawiera także solidne sztywne tekturowe strony. Wydana jest pięknie - kolorowe rysunki, przyciągające wzrok oraz śliczne ilustracje. Ta pozycja ma na celu pokazać dziecku miasto czyli co się w nim znajduje jakie budynki, jakie atrakcje rozrywkowe (np. wesołe miasteczko), dziecko poznaje zawody (lekarz, strażak, listonosz itd), pojazdy na ruchliwej ulicy, miejski transport targ czy ZOO. Po prostu ogrom wiedzy bardzo praktycznej i przydatnej. Mój synek najbardziej lubi oglądać w niej plac budowy i wszystkie maszyny, które tam są. Akurat niedaleko budują nam kolejny blok więc faktycznie wszystko się zgadza z rzeczywistością. Świetna książeczka dla dziecka. Polecam serdecznie !

9 komentarzy:

 1. to fajna książeczka dla mojego małego chrześniaka

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajna książeczka :) Idealna dla małych dzieci :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajna pozycja dla małych dzieciaków.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajna książeczka. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mój Bartek też uwielbia książeczki :) a od jakiegoś czasu już nie mama czyta, ale sam. Szkoda, że w niezrozumiałym języku :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetna ! Musze taką kupić :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo fajna pozycja, można ją ograć na wiele sposobów ;D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl