wtorek, 26 grudnia 2017

Kolorowa Edukacja - zwierzęta świata, pojazdy, historia polskiDziś chciałam Wam pokazać książeczki z naklejkami od Wydawnictwa RM

ZWIERZĘTA ŚWIATA - Z ciekawych opowiastek napisanych przez przyrodników związanych z Ogrodem Botanicznym Uniwersytetu Warszawskiego twój mały odkrywca przyrody dowie się między innymi, który ptak jest najbardziej wytrwałym lotnikiem i czy boa dusiciel to naprawdę taki groźny wąż. Kolorowe naklejki podpowiedzą mu zaś, jakie kredki przygotować, by pokolorować każde zwierzątko w barwach natury.

POJAZDY - Z zabawnych opowiastek o pojazdach naziemnych twój mały odkrywca dowie się między innymi, czym można podróżować po mieście, a czym pojechać w dalszą podróż, w co jest wyposażony ambulans, co zrobić, gdy widzi się pożar, z jaką prędkością jeździ najszybszy polski pociąg i co to jest monster truck. Kolorowe naklejki podpowiedzą mu zaś, jakie kredki przygotować, by odpowiednio pokolorować każdy pojazd.

KOLOROWA EDUKACJA to seria kolorowanek, dzięki której twoje dziecko:

· rozbudzi swoją wrażliwość artystyczną,

· dowie się wiele o Polsce i o świecie,

· rozwinie spostrzegawczość i koncentrację,

· zdobędzie umiejętność samodzielnej pracy,

· będzie się świetnie bawić,

· a może nawet... zaprosi cię do wspólnego odkrywania kolorowego świata!HISTOTIA POLSKI - Z ciekawych opowiastek o burzliwych dziejach państwa polskiego twój mały odkrywca dowie się między innymi, kto został pierwszym królem Polski, skąd w Polsce wzięły się brokuły, co to takiego Konstytucja 3 maja i kiedy Polska odzyskała niepodległość. Każdemu wydarzeniu z historii Polski towarzyszą kolorowe naklejki, które uzupełniają treść tej kolorowanki.

MOJA OPINIA: Każda z książeczek ma potrójną wartość edukacyjną - koloruję, poznaję, naklejam. Znajdziemy tutaj rysunki do pokolorowania, ciekawe opisy danego obrazka gdzie dowiadujemy się szczegółowo czy to o słoniu, autobusie czy też o bitwie pod Grunwaldem. Dodatkowo w książce mamy naklejki, które musimy odszukać i umieścić w wyznaczonym miejscu na danej stronie. Dzięki nim dziecko dowiaduje się wiele ciekawostek zarówno o zwierzętach, świecie czy Polsce. Rysunki są duże i aż chce się je kolorować. Żałuję, że za moich czasów nie było tak przydatnych materiałów do nauki przez zabawę. Naklejki są bardzo realistyczne, ukazują faktyczne przedmioty, kolorowei dobrze wykonane. Bardzo fajnie ta seria sprawdza się też w podróży.

Polecamy serdecznie !

7 komentarzy:

 1. Takie naklejki na pewno podobają się dzieciom. Świetna sprawa.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe książki, wiem że dzieci uwielbiają naklejki...więc super propozycja.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdecydowanie bardziej, przynajmniej mi podoba się książeczka o zwierzętach :) i ogólnie we wszystkich jest fajne to że oprócz treści mamy też kreatywne rozwiązanie W postaci kolorowanki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mój syn uwielbia książki o zwierzętach ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak mój synek będzie starszy, to na pewno zaopatrzę go w te tytuły. :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl