poniedziałek, 25 grudnia 2017

Kolorowa edukacja - kurs rysowania dla dzieci - trójkąt, kwadrat, koło


Dziś chciałam Wam pokazać książeczki, które sprawią wiele radości dziecku. Mowa tutaj o kursach rysowania z wydawnictwa RM.

OPIS: 

Christopher Hart to autor bestsellerów poświęconych rysowaniu i kreskówkom. Jego książki stały się biblią adeptów rysunku na całym świecie. Sprzedały sie w ponad 3,1 miliona egzemplarzy (tylko w języku angielskim). Książki przetłumaczono na dwadzieścia języków.


Kurs rysowania dla dzieci. Zacznij od kwadratu!

Umiesz rysować kwadrat? To znaczy, że umiesz narysować wszystko: zajączka, konia, rakietę... To niemożliwe? A jednak! Otwórz tę książeczkę. Znajdziesz w niej propozycje 50 rysunków z czytelną instrukcją krok po kroku, jak je narysować, zaczynając od zwykłego kwadratu. Zobacz, jak z tej prostej figury powstaje smutny pingwinek, groźny smok, naburmuszony miś i wiele, wiele innych zabawnych postaci.


Kurs rysowania dla dzieci. Zacznij od trójkąta

Umiesz rysować trójkąt? To znaczy, że umiesz narysować wszystko: żółwia, słonia i naukowca w laboratorium... To niemożliwe? A jednak! Otwórz tę książeczkę. Znajdziesz w niej propozycje 50 rysunków z czytelną instrukcją krok po kroku, jak je narysować, zaczynając od zwykłego trójkąta. Zobacz, jak z tej prostej figury powstaje okrutna czarownica, wystraszona myszka, fajny kolega i wiele, wiele innych zabawnych przedmiotów i postaci.
KURS RYSOWANIA Zacznij od KOŁA. 

Umiesz rysować koło? To znaczy, że umiesz narysować wszystko: małpkę, lotnika, syrenkę, kangura... To niemożliwe? A jednak! Otwórz tę książeczkę. Znajdziesz w niej propozycje 50 rysunków z czytelną instrukcją krok po kroku, jak je narysować, zaczynając od zwykłego koła. Zobacz, jak z tej prostej figury powstaje zabawna kaczka, smutna myszka, groźny pirat i wiele, wiele innych postaci.
MOJA OPINIA: Są to bardzo przydatne książeczki dla dziecka, które nie umie rysować lub też tak twierdzi. Mamy tutaj mnóstwo pomysłów na proste i ładne rysunki, których nie powstydzi się nawet najbardziej ambitne dziecko. Dziecko wykonuje je z trójkąta, kwadratu lub koła. 

Poza tym dzięki regularnym ćwiczeniom krok po kroku doskonali swoje umiejętności manualne. W przedszkolu jak wiecie też dzieci chwalą się swoimi rysunkami, nie tylko Paniom ale także innym dzieciom. Te książeczki to skarbnica wiedzy, różne propozycje rysunków zarówno zwierząt jak i różnych ciekawych postaci. Każdy rysunek jest zaprezentowany etapami, żeby łatwiej było go wykonać. Oczywiście nie od razu dziecko musi precyzyjnie wykonać cały rysunek ze szczegółami, wystarczy kilka prostych kresek i już jest zarys postaci. 

Świetne książeczki zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki.

Polecamy !

8 komentarzy:

 1. Sama bym porysowała z przyjemnością. Wszystkiego dobrego kochana! :)
  mój blog | mój instagram

  OdpowiedzUsuń
 2. ooo sama bym skorzystała z takiego kursu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale pięknie wyglądają :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Teraz te książeczki dla dzieci są takie edukacyjne, za moich czasów takich nie było, dzieciaki mają obecnie niezłą frajdę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Aż chciałoby się znowu być dzieckiem :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo fajna książeczka :) Sama bym porysowała ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetne, nie widziałam ich jeszcze, ale jak trafię to na bank kupię :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl