czwartek, 7 grudnia 2017

Biblioteka Maluszka - WILGA - Zimowe Rymowanki, Wesołe Święta, Przyjaciele z podwórka, Poznaję KoloryKochani dziś chciałam Wam pokazać książeczki dla najmłodszych dzieci Grupy Wydawniczej FOKSAL.

OPIS: Biblioteka maluszka powstała z myślą o najmłodszych. Dzięki książeczkom z tej serii dzieci poznają otaczający je świat, uczą się rozpoznawać i nazywać to, co widzą.

MOJA OPINIA: Mamy obecnie cztery książeczki z serii Biblioteka Maluszka. CZytam je młodszemu synkowi, ale starszy też chętnie do nich zagląda. Krótkie, proste teksty powodują, że łatwiej uczy się czytać. Książeczki są pięknie wydane, posiadają kolorowe obrazki i miłe dla ucha rymowane wierszyki. Każda książeczka ma grube sztywne kartki więc idealne dla małych dzieci, nie zniszczy się i nie podrze. W nasze ręce wpadły "Zimowe rymowanki" z mikołajem, bałwanem i choinką w roli głównej. Posiadamy też "Wesołe Święta", która po kolei opowiada na czym polega magiczny czas świąt. Mamy także "Przyjaciele z podwórka" o ulubionych zwierzętach typu kot, pies, krowa koziołek.Ostatnia pozycja to "Poznaję kolory" gdzie każda strona pokazuje nam inny kolor oraz przedmioty i zwierzęta, które występują w tym kolorze. Świetne książeczki dla dzieci, które bardzo polecam z całego serca. 

Warto zajrzeć także na inne propozycje wydawnictwa.   

10 komentarzy:

 1. ale piekne książeczki, mój synek miałby z nich uciechę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne są te książeczki i aż żałuję, ze moja córka jest na takie zbyt duża tzn dorosła :) Może kiedyś dla wnuków będę szukać :)

  OdpowiedzUsuń
 3. U nas jest nawet na półce biblioteczka maluszka :

  www.natalia-i-jej-świat.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak pięknie wydane. Można się w nich zakochać.

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajne, aczkolwiek nie miałabym komu kupić :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jesteśmy na tym etapie, warto by było nie zapomnieć kupić :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Mój syn uwielbia wszelkie książeczki i nie ma dnia, żeby do jakiejś nie zajrzał, choć ostatnio staramy się odchodzić od tych kartonowych :P

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl