niedziela, 1 lipca 2018

LEGO® STAR WARS™ - LEGO® DC COMICS - LEGO® NINJAGO®
LEGO® STAR WARS™. ODLOTOWE STATKI - Witaj w niesamowitym uniwersum LEGO® STAR WARS™Dołącz do Poego Damerona, najlepszego pilota w Ruchu Oporu, i jego przyjaciela Finna, byłego szturmowca Najwyższego Porządku, którzy opowiedzą ci o najwspanialszych statkach kosmicznych w historii galaktyki. Zbuduj mini figurkę Poego, rozwiąż zadania, przeczytaj zabawne komiksy i rozpocznij nową przygodę z LEGO Star Wars!

LEGO® DC COMICS. SZYBSZY NIŻ BŁYSKAWICA! - Goryl Grodd i Kapitan Cold chcą przejąć kontrolę nad całą książką! Ale mają pecha – Flash™ był na miejscu i już rzucił się za nimi w pogoń. Przebiegnij przez książkę wraz z nim i pomóż mu rozprawić się ze złoczyńcami. Czytaj komiksy, rozwiązuj zadania, zbuduj swoją mini figurką Flasha i baw się w świecie pełnym superbohaterów.
LEGO® NINJAGO®. SYNOWIE GARMADONA W ­Ninjago City zapanował chaos – groźni Synowie Garmadona szukają potężnych Masek Oni. Czy odważnemu Zane’owi uda się przechytrzyć złoczyńców? Przed kim ucieka ogromny Killow? Jak Nya zmieni zwykły motocykl w­ super maszynę? Dowiesz się tego dzięki tej fantastycznej książce.

Pomóż drużynie dzielnych ninja powstrzymać złowrogi gang motocyklowy. Rozwiązuj zadania, czytaj niesamowite komiksy i ciesz się mini figurką Samuraja X.
Książki są bardzo ciekawe i zawierają różne zadania do wykonania. Na początku zawsze mamy instrukcję jak złożyć figurkę dołączoną do książeczki, jest to praca zajmująca trochę czasu, bardzo precyzyjna dla sprawnych rączek idealny pomysł na spędzenie czasu. Zresztą figurka potem pojawi się w książeczce. 

Przykładowe zadania zamieszczone w książeczkach: dziecko ma odszukać  na całej stronie goryla Grodda, Kapitana COLDA i banany, zleźć różnice pomiędzy obrazkami czy też połączyć kropki, żeby dowiedzieć się jakiego gadżetu użył Batman. Są też innego typu zadania - zaznacz zabawkę, której jest najwięcej na scence, pokonaj labirynt, rozplącz węże i wybierz ten właściwy. Znajdziemy tutaj też krótkie komiksy przedstawiające przygody naszych bohaterów. Na końcu książki znajdziemy odpowiedzi do niektórych zadań lub gwiezdny quiz z pytaniami kontrolnymi. 

Faktycznie są to książeczki raczej dla dzieci powyżej 6 roku życia, zwłaszcza dla tych które lubią tematykę samuraja, batmana czy gwiezdnych wojen.  

Figurki są zawsze potrzebne do zabawy, a same książeczki zajmą dziecko na jakiś czas, który rodzic może przeznaczyć dla siebie ;)

7 komentarzy:

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl