czwartek, 18 kwietnia 2019

Psi patrol - na ratunek ośmiornicy, BLAZE - jeźdźcy światła, LOL SURPRISE
Dziś kolejne nowości gazetek dla dzieci. Wszelkie pozycje dla dzieci o tej tematyce możecie zamówić na stronie KSIĄŻECZKI BAJECZKI.

L.O.L. Surprise! Pisz i ścieraj 1 Gotowe do zabawy Książeczka z mazakiem ścieralnym umożliwiającym wielokrotne pisanie i ścieranie

L.O.L. Surprise! Wstąp do klubu! 2 (z naklejkami) Nowa książka z naklejkami dla fanek L.O.L. Surprise! W środku mnóstwo zabawy - zadania do wykonania podczas tańca, łamigłówki, miejsce na twoje projekty szałowych kolekcji. Tutaj zabawa nigdy się nie kończy. Dowiedz się, co jest twoją mocną stroną, zaprojektuj scenę dla dziewczyn z Theater Club, wymyśl układ taneczny z Shorty, a wspólnie z Curious Q.T. napisz porywające opowiadanie.

L.O.L. Surprise! Hejka, to my! 4 (100 naklejek) RETRO * COSPLAY * DANCE * OPPOSITES
Poznaj lalki i ich sekrety!
Dowiedz się więcej o nieziemsko uroczych lalkach i poznaj ich siostrzyczki. Odkrywaj sekretne wiadomości i baw się naklejkami. Ten boski przewodnik został stworzony tylko dla ciebie!

Blaze i megamaszyny” to książka na motywach serialu o perypetiach ośmioletniego młodego technika. AJ' wraz ze swoim czerwonym monster truckiem Blazem podróżuje po całym mieście w Axle City, przeżywając codziennie niesamowite przygody.

Psi Patrol 20 Na ratunek ośmiornicy Gdy mała ośmiornica oddala się od swojej mamy, Psi Patrol musi wykorzystać nowe umiejętności ratowników wodnych. Trzeba oddać maleństwo mamie, zanim komuś w Zatoce Przygód stanie się krzywda!
MOJA OPINIA: Gazetka z lalkami pokazuje po kolei bohaterki, opisuje czym dana lalka sie interesuje oraz co oznacza jej imię. Każda z nich jest inna i niepowtarzalna. Książeczka Hejka to my właśnie przedstawia bohaterki, mamy też naklejki  tematyczne z lalami oraz innymi gadżetami. Kolejna książeczka wstąp do klubu poza oczywiście naklejkami zawiera też zadania do wykonania - mamy tutaj labirynt, miejsce do rysowania, kolorowania, oraz mnóstwo innych zadań opartych na talentach. Najciekawsza jest wersja z dołączonym pisakiem - ścierakiem gdzie po ukończonym zadaniu można zmazać pisak i za parę dni od nowa rozwiązywać książeczkę. Nie ukrywam, że książeczki przekazałam dalej rodzinie bo u nas chłopcy wolą inną tematykę :)

Można by się zastanawiać jak to możliwe, że powstają kolejne części Blaze oraz Psiego Patrolu ale twórcy są bardzo kreatywni i każda nowa książeczka miło zaskakuje ciekawą opowieścią. To nasze ulubione bo cienkie, z nie za dużą ilością tekstu. Ładne kolorowe ilustracje i ulubieni bohaterowie, czego chcieć więcej!

Znacie te gazetki ? 

   

11 komentarzy:

 1. Twórcy muszą być bardzo kreatywni w tym temacie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mój chrześniak jest zakochany w tej bajce. 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. LOL teraz na czasie :P. Ja bardziej śledzę psi patrol i właśnie Blaze :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Moja córeczka uwielbia tego typu gazetki

  OdpowiedzUsuń
 5. jejku szkoda, ze nie mam komu polecić :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Bajeczki znam:) gazetek nie znam :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Postacie LOL Suprise stały się dla mnie inspiracją. Dla całej mojej rodziny zamówiłam karykatury ze zdjęcia w takim stylu :D Artysta, który dla nas to robił wykonał kawał dobrej roboty. Teraz nasze takie śmieszne portrety wiszą na ścianie w salonie <3.

  OdpowiedzUsuń
 8. Na laleczki LOL Suprise jest teraz ogromny szał wśród dziewczynek :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl