wtorek, 16 kwietnia 2019

Super Wings i Magic Pocket z Lego Friends


Dziś kolejne nowości gazetkowe dla dzieci. Wszelkie pozycje dla dzieci o tej tematyce możecie zamówić na stronie KSIĄŻECZKI BAJECZKI.

Super Wings to kolorowy magazyn dla miłośników popularnej bajki o samolotach. Bohaterami serii są Dżetek i jego przyjaciele – Frunia, Lotek i Śrubek. W każdym wydaniu znajdziemy ciekawe zadania, łamigłówki oraz fragment planszy do skompletowania gry. Dodatkowo, w każdym z czterech wydań znajdują się wyjątkowe prezenty: dwa superszybkie samoloty. Do skompletowania aż osiem podniebnych pojazdów.

W numerze 2/1019 znajdziemy opowieść o pierzastych przyjaciołach, dalej mamy superquiz, wszystko o albercie, zadanie polegające na odnalezieniu właściwego cienia, labirynt oraz mnóstwo ciekawostek. Bardzo fajna jest też geozabawa polegjąca na pokolorowaniu mapy oraz przyklejeniu brakujących elementów.  

Dodatkiem do numeru były fajne opaski na nadgarstki oraz superwyrzutnia. Są one w naszym aktualnym użyciu i dzieciaki się nie rozstają z tymi gadżetami.Kolejny numer to magic Pocket gdzie jako dodatki były dwa zestawy Lego Friends. W gazetce znalazło się też kilka zadań do wykonania takich jak: zakreśl rzeczy przydatne na biwak, znajdź w diagramie ukryte wyrazy, pomóż koleżankom spotkać się i pokonać labirynt.   
Znacie te gazetki ? Można w nich znaleźć naprawdę udane dodatki ;)7 komentarzy:

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl