poniedziałek, 1 kwietnia 2019

Shimmer & Shine Życzenia do spełnienia 11 - baw się koloruj, naklejaj oraz Psi Patrol - Wesołe koloryShimmer & Shine oraz Psi Patrol to bajki znane chyba wszystkim dzieciom. Wszelkie pozycje dla dzieci o tej tematyce możecie zamówić na stronie KSIĄŻECZKI BAJECZKI.

Tym razem w moje ręce wpadła nowość z serii Psi Patrol - Wesołe kolory. Książeczka polega na kolorowaniu przy pomocy mokrego pędzelka. Malujemy wodą i odkrywamy kolory Psiego Patrolu. Jeśli oglądacie mnie na instagramie to już wiecie, że uwielbiamy wodne kolorowanki. Są genialne. Wystarczy kubek z wodą oraz pędzelek i dziecko maluje po kolei obrazki w książeczce. Świetne jest to, że nie pobrudzi farbą stołu czy czegokolwiek bo farbka jest tylko na stronie i nie transferuje się na inne przedmioty. Jednocześnie książeczka jest bardzo zaskakująca bo nie wiemy jakie kolory nam się ukażą po aplikacji pędzelka z wodą na obrazek.

Genialna książeczka, którą polecam każdemu, zwłaszcza fanom Psiego Patrolu ale nie tylko.Shimmer to dżinka o wielkim sercu. Jak nikt inny potrafi rozweselić wszystkich w swoim otoczeniu, jest niezwykle pogodna i optymistycznie nastawiona do życia. Dzięki swojej rozrywkowej naturze potrafi przyciągać do siebie ludzi. Shine to wulkan energii, bardzo kocha zwierzęta, a jej pupilem jest tygrys o imieniu Nahal.W książce na czytelnika czeka mnóstwo zabaw, gier, łamigłówek oraz naklejki.

Mamy 11 część serii o Shimmer & Shine. Zadania, które występują w książeczce to - pokoloruj obrazek, naklejaj w odpowiednich miejscach obrazki, są też labirynty oraz zadania na zasadzie połącz kropki. Dodatkowo książeczka zawiera mnóstwo pięknych ilustracji, które cieszą oko. Wykonanie jest na wysokim poziomie - strony mocne i trudne do przedarcia. 

W kolekcji można także nabyć wydanie specjalne z prezentami takimi jak opaska na włosy czy spinki. Lubię mieć takie gadżety w domu, zawsze się znajdzie okazja żeby je podarować dziewczynkom w rodzinie. 

Znacie te książeczki ?

 10 komentarzy:

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl