sobota, 27 kwietnia 2019

Sollux Organic Clean


Dziś chciałam Wam opowiedzieć o produktach Sollux.

Sollux Organic Clean to polska marka i produkty w pełni stworzone ze składników naturalnych – roślinnych i mineralnych (np. wyciąg z rzodkwi o działaniu antyseptycznym). 100% substancji aktywnych (surfaktanty) oparte jest na pochodnych cukrów (np. z fermentacji oleju kokosowego). Właściwości czyszczące wspomagane są dodatkiem naturalnych olejków (np. kokosowy czy z trawy cytrynowej).

Dzięki naturalnemu składowi produkty te są w 100% bezpieczne dla rodziny. Ich hipoalergiczność potwierdzona jest pozytywnymi wynikami badań niezależnej instytucji badawczej. Sollux Organic Clean posiadają również międzynarodowe oznakowanie Vegan Society - szczególny certyfikat przyznawany przez niezależną organizację międzynarodową. Produkty są przyjazne dla środowiska naturalnego - ozonu (nie zawierają freonów), zwierząt i bezpieczne dla przydomowych oczyszczalni ścieków.MOJA OPINIA: Zacznę od tego co używam najczęściej - jest to płyn do mycia kuchni - standardowo spryskuję powierzchnię płynem i czekam około minutę. Następnie myję zwykle ściereczką lub gąbką. Produkt ma minimalny zapach takiej świeżości, zaopatrzono go w atomizer. Za jego pomocą sprzątam prawie całą kuchnię - zarówno indukcję jak i blaty czy fronty. Ja zwykle mam jeden płyn do wszystkiego w kuchni bo nie chce mi się szukać po szafkach po coś innego. Produkt sprawdza się bardzo dobrze i co ważne nie zostawia po sobie zapachu, nie trzeba wietrzyć kuchni przed wejściem do niej dzieci. Wszystko domywa i doczyszcza bez zarzutu.

Kolejnym często używanym produktem jest  płyn do łazienki. Tutaj właściwości i sposób użytkowania jest taki sam jak w przypadku kolegi czyli mamy atomizer oraz łagodny aczkolwiek skuteczny płyn. Myję nim umywalkę, wannę płytki, meble w łazience, pralkę, grzejnik no prawie wszystko. Nawet poradził sobie z osadem kamienia czy mydła - także nie pozostawia po sobie zapachu - bardzo dobrej jakości produkt. Nie wiem jak to się dzieje, że bez żrącego zapachu czyści wszystko idealnie ale tak właśnie jest. 

Dalej mam płyn do naczyń, który używa moja mama - posiada on fajną pompkę i działa tak jak trzeba czyli skutecznie myje naczynia. Moja mama nie osiada zmywarki więc stosuje go do wszystkiego. Trochę była zaskoczona bo jest przyzwyczajona do mocno pachnących płynów wiecie jak to jest - tutaj mamy produkt wydawałoby się łagodny a przy tym działający bez zarzutu. 

Płyn do warzyw i owoców posiada atomizer. Pryskamy nim na owoc lub warzywo odczekujemy jakieś 20 sekund i spłukujemy. Prosty w użyciu, bezzapachowy działający błyskawicznie. Mi osobiście daje taką wewnętrzną pewność i spokój zanim podam jakiś owoc dzieciom zawsze go używam. Bardzo wydajny produkt, który myślę, że zagości na zawsze u nas w domu. Zawsze przeraża mnie jedzenie truskawek w marcu ale nie mogę sobie odmówić takiej przyjemności. Teraz wiem, że mogę je dokładnie umyć i czuje się spokojniejsza. 

Ostatni produkt jestto płyn do smoczków i butelek - smoczków już nie używamy ale butelki owszem. Możemy go używać standardowo naciskając pompkę i myjąc przedmiot ręką lub szczotką do butelek. Tutaj również mamy praktycznie bezzapachowy, przeźroczysty płyn. Dobrze myje i oczyszcza nie pozostawiając śladów ani osadów na butelkach. Używam go także do mycia zabawek i różnych elementów do zabawy a także do plastikowych kubków, słomek wielorazowych itd. Fajny też jako pomysł na prezent dla przyszłej mamy. 

Znacie te produkty ? U nas są w ciągłym użyciu każdego dnia, a kształt butelek przyciąga wzrok gości. Z czym Wam się kojarzą? 


13 komentarzy:

 1. Nie znam. Widzę je po raz pierwszy u Ciebie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gdzieś już widziałam tę markę, ale jeszcze z niczego nie korzystałam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie słyszałam jeszcze o tej marce. Wydaje się ciekawa.

  OdpowiedzUsuń
 4. pierwszy raz slysze o takich produktach :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna marka. Jedna z moich ulubionych :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Hmm nowość ! ale przyciąga :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Boże jakie wspaniałe opakowania wymyślili. Samam bym spróbowała te produkty heheh

  OdpowiedzUsuń
 8. Słyszałam o marce, ale w sklepie jej nigdzie nie widziałam.

  OdpowiedzUsuń
 9. Pierwszy raz je widzę, ale przykuwają wzrok i uwagę.

  OdpowiedzUsuń
 10. bardzo lubię produkty SOLLUX , ta linia szczególnie mnie do siebie przekonuje

  OdpowiedzUsuń
 11. Polska marka detergentów z fajnymi skłądami? Muszę koniecznie je poznać!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl