poniedziałek, 25 listopada 2019

AMEET - Toy story - zadania do zmazywania, Auta maluj farbami, Kubuś i przyjaciele już Święta


Dziś kolejne nowości z AMEET.


AUTA. MALUJ FARBAMI

Maluj Farbami to książka z gotowymi do użycia farbkami. Duże rysunki z ulubionymi bohaterami oraz bogata paleta farb zapewnią dziecku moc zabawy. Maluch moczy pędzelek w wodzie, następnie wybiera odpowiednią farbkę i koloruje obrazki. Efekt? Piękne, barwne ilustracje! Taki sposób malowania spodoba się z pewnością każdemu małemu artyście.

TOY STORY 4. ZADANIA DO ZMAZYWANIA

Szeryf Chudy u boku starych i nowych przyjaciół przekona się, jak wielki może być świat, szczególnie jeśli jest się zabawką. Dołącz do ulubionych bohaterów i po raz kolejny przeżyj niesamowitą przygodę. Rozwiązuj zadania, rysuj i pokonuj kolejne wyzwania. Do książki dołączony jest ścieralny mazak – niezbędne wyposażenie podczas przygody. Dzięki niemu zawsze możesz zmazać wszystkie odpowiedzi i zacząć zabawę od początku!


KUBUŚ I PRZYJACIELE. JUŻ ŚWIĘTA!

DZYŃ, DZYŃ, DZYŃ! HO, HO, HO! Święta już są.

Choinka, prezenty, bałwanki i śnieżynki – na to czeka się cały rok. A jak spędzają święta twoi ulubieni bohaterowie? Sprawdź to! Pomóż Kubusiowi i jego przyjaciołom rozplątać świątecznie lampki oraz pięknie zapakować prezenty. Rozwiązuj zadania i baw się naklejkami.

MOJA OPINIA: Pierwsze to zadania do zmazywania Toy Story. Do gazetki mamy dołączony pisak - jeśli chodzi o zadania to są łatwiejsze i trudniejsze. Każdy znajdzie coś dla siebie. Musimy na przykład policzyć zabawki, narysować coś według wzoru, ponumerować zabawki, pokolorować pola z cyfrą 1. Strony są śliskie co ułatwia rysowanie pisakiem oraz zmazywanie. 

Kolejna pozycja to maluj farbami - w środku są farby a dokładniej wyznaczone strony z farbami, wystarczy je połączyć z wodą. Na każdej stronie mamy auto z bajki oraz krótki tekst. Dodatkowo strony można łatwo wyrwać, żeby już po malowaniu można było je przenieść w suche miejsce. cztery strony farb akwarelowych to świetny pomysł. Nie ma jedynie pędzelka ale to myślę, że każdy ma w domu :)

Ostatnia książeczka jest typowo świąteczna i właśnie świąteczne pozycje najbardziej teraz lubimy. Zadania są bardzo fajne - należy połączyć takie same rękawiczki, ubrać choinkę, znaleźć różnice między obrazkami, pokaż śnieżki od najmniejszej do największej. 

Wszystkie książeczki są przez nas użytkowane dzień w dzień :) Bardzo je lubimy bo są różnorodne, można w ciekawy sposób zająć dziecko.  

5 komentarzy:

 1. Wszystkie książeczki bardzo fajne i ciekawe. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Jako dziecko uwielbiałam tego typu książeczki ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny pomysł na wspólne spędzanie czasu z dzieckiem.

  OdpowiedzUsuń
 4. Widzę swojego ukochanego Prosiaczka :)

  OdpowiedzUsuń
 5. U mnie takich książeczek nigdy dosyć. :D Mam wrażenie, że teraz czasopism dla dzieci jest bardzo dużo czego już nie można powiedzieć o pismach dla dorosłych

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl