sobota, 23 listopada 2019

Nowości wydawnicze - LOL, BLAZE, Psi PatrolDziś Kochani nowości wydawnicze dla dzieci. 

Zacznę od LOL surprise - to gazetki o uroczych laleczkach i ich siostrzyczkach. Zawierają one mnóstwo zadań oraz naklejek do wykorzystania. Poznajemy też poszczególne postacie bo są one szczegółowo opisane. 

Winx club natomiast to komiks ładnie animowany i opisany. Jest też trochę do poczytania poza komiksem. Jako prezenty mamy dwie bransoletki, kryształki do przyklejania, naklejki. Dodatkowo dołączono breloczek z pomponem, gwiazdką i innymi gadżetami.    


Psi patrol można nabyć z gazetką do której dołączono karty edukacyjne do nauki i zabawy. Psi patrol gotowi do nauki wychodzi w częściach, my mamy część 6. Dzięki tej pozycji można poznać alfabet, cyfry, kolory, kształty, przyrodę. 

Kolejna gazetka to 500 naklejek Psiego patrolu. Są tutaj nie tylko naklejki ale też zadania - labirynty, kolorowanki, łączenie kropek itd. Bardzo fajna gazetka i zszyta na boku więc trzyma się mocno.  

 Kolejna gazetka to NICK JR. magazyn - zawierający płytę DVD z bajkami Psi patrol. To bardzo cenny dodatek bo w internecie na sławnej platformie nie ma bajek Psiego patrolu. mamy też bajkę o Dorze oraz Blaze. W magazynie znajdziemy sporo zadań do zrobienia - trzeba pokolorować, wypełnić itd.  Dołączono także kolorowankę o Blaze oraz kredki.Kolejny magazyn to Treasure nie znaliśmy go wcześniej. to coś dla poszukiwaczy skarbów.W magazynie ukryto trzy skarby, które trzeba odszukać. Jest tutaj też kawałek komiksu oraz kilka zadań do wykonania. 

Super wingd ma dwa super prezenty - odlotową wyrzutnię z labiryntem oraz dwie piłki superwings. gazetka zawiera komiks, zadania do zrobienia a nawet plakat do powieszenia. Okulary też były dodatkiem i przyznaję, że to nasz hit :) 
Poniżej książeczka z bajką o Psim Patrolu - chyba nasza ulubiona. Czytaliśmy już ją wiele razy, jest solidnie wykonana i wytrzymała z pięknymi ilustracjami i niezbyt długim i skomplikowanym tekstem. 

Co Wam wpadło w oko ?

8 komentarzy:

 1. Mnie bardziej interesują te dla chłopców, Blaze, Psi Patrol oraz nick jr kupuje praktycznie regularnie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kiedyś zbierałam takie gazetki♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja bardzo nie jestem na rynku jeśli chodzi o artykuły i rzeczy dla dzieci, ale za to bardzo, ale to bardzo się ciesze, że trafiam na Twój blog i mogę czytać takie wpisy :) jestem na czasie z tym co robi furorę wśród dzieciaków, w końcu ciocia musi pozostać dobra! :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Odlotowa wyrzutnia z labiryntem to jest to.

  OdpowiedzUsuń
 5. U nas Psi patrol ciągle nie traci swojej świetności. 😊

  OdpowiedzUsuń
 6. Psi patrol to jedna z ulubionych bajek mojego chrześniaka więc dzięki za ten wpis ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl