środa, 10 lutego 2021

Nowości wydawnicze - LOL Surprise
Dziś nowości L.O.L. Surprise. Pierwsza to wejdź w szczegóły - znajdź fragmenty laleczek, pokoloruj aparaty i korony, znajdź różnice między obrazkami. Z boku zwykle jest wpisana liczba różnic więc ułatwia to sprawne wyszukiwanie. 

Kolejna gazetka to weź nas przytul - w środku naklejki - przykładowe zadania - laleczka zgubiła 3 spinki znajdź je, pokoloruj laleczki, przyklej naklejki pasujące. 

Ostatnia z pierwszego zdjęcia to - Zabawy z naklejkami naprzód -narysuj senne marzenia laleczki marzycielki, wpisz tajne imię superszpiega i jego umiejętności, znajdź laleczkę, która różni się od pozostałych. Wykreśl powtarzające się litery i dowiedz się co dziewczyny lubią najbardziej. 
Pierwsza od lewej to - Kolorowo i też z głową - narysuj własną stylizację retro, pokoloruj gwiazdki, ozdabiaj, koloruj i stwórz własny błysk, narysuj swoją ekipę, narysuj fryzury laleczkom, znajdź diament pośród strony różnych obrazków. 

Ta mniejsza gazetka to widzę róż - pomóż pokonać labirynt, pokoloruj laleczki, narysuj portret Kitty Queen, pokoloruj okrycie pupila wzorem jaki lubisz, zaznacz wyrazy, które charakteryzują Twój styl. 

Kolejna książeczka to 44 cats - zabawy z naklejkami 44 koty puszyste i fantastyczne - pokoloruj koty, znajdź różnice między obrazkami, pokonaj labirynt, policz ile porcji spaghetti zje kot, napisz po śladzie imiona. 

Masza i niedźwiedź - pracowity miś - znajdź niepasujący przedmiot z półki, pokonaj labirynt, znajdź różnice między obrazkami, zgadnij co masza wymyśliła dla misia w oparciu o kilka podpowiedzi. 


Wszelkie pozycje dla dzieci o tej tematyce możecie zamówić też na stronie KSIĄŻECZKI BAJECZKI. 

7 komentarzy:

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl